PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277943}

Akta Dresdena

The Dresden Files
7,1 1 695
ocen
7,1 10 1 1695
Akta Dresdena
powrót do forum serialu Akta Dresdena

mam propozycje , ja od tygodnia wysylam listy do tworcow Dresdena i podpisalam petycje, jesli wszyscy zainteresowani wysla prosbe i zapytanie o 2 season pod ten adres (Emilia.Miller@nbcuni.com) to moze zrobia wiecej zobacza ze sie interesujemy:)
ja juz napisalam
piszcie prosze ja potrzebuje wiecej Dresdena
napisalam do ok 6 ludzi ale na razie nie odpowiadaja:(
pomocy

Jarod21

prosze cię to serial zajebisty ale tak niszowy że nie spodziewłbym sie... ehh

btw zauważyłeś że główny bohater ma na imię Harry, jego rodzina została zamordowana a on jest jedynym spatkobiercą- czarodziejem o wielkiej mocy który może rozwikłać zagadkę i pokonać złe moce...hmmm

szacun

ta wiem o tym
ale o co ci chodzi? dobre ksiazki, dobry serial, dobry i oryginalny pomysl .Powinni kontynuowac i tyle

Jarod21

może się ktoś o cos przyczepił wiesz w szołbiznesie różnie bywa... dla mnie szkoda super serialu i tyle.

szacun

mi tez go szkoda ale moze jeszcze zrobia kontynuacje
trzeba miec nadzieje

Jarod21

Jak serial dostaje cancel to już nie tak łatwo go wznowić. Aktorzy angażują się w inne projekty to samo większość ekipy. Chociaż przykładem takiego odratowanego serialu jest Jericho przy czym reanimacja nie wyszła mu specjalnie na dobre.

ocenił(a) serial na 10
Jarod21

Niestety chyba nic z tego nie będzie :( Lecz jeżeli kogoś interesuje to wyszedł w HD 720p :) http://thepiratebay.org/torrent/6097475

Jarod21

Zawsze mnie śmieszą takie "pomysły" użytkowników Filmwebu jak podpisanie jakiejś petycji, czy wysłanie maila z prośbą o kontynuację zagranicznego serialu. Naprawdę myślicie, że będzie to miało jakiś wpływ na decyzję o kontynuacji czy sobie tylko tak wkręcacie?

skalp_el

Przypuszczam, że to ich guzik obchodzi, bo tu w grę wchodzą duże pieniądze i marketing, ale przynajmniej zrobiło się wszystko żeby pokazać, że są też ludzie, którym takie seriale się podobają.

ocenił(a) serial na 6
Jarod21

Może coś z tego będzie :)
https://www.kawerna.pl/aktualnosci/seriale/nowe-podejscie-do-serialowej-adaptacj i-akt-dresdena/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones