PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277943}

Akta Dresdena

The Dresden Files
7,1 1 696
ocen
7,1 10 1 1696
Akta Dresdena
powrót do forum serialu Akta Dresdena

Witam Lubie dobre kino i wciągające seriale obejrzałem trzy odcinki tego serialu bo lubie sprawdzać nowości na rynku moja ocena:
Serial zapowiada się dość dobrze jest fabuła pomysł dość dobry wykonanie też całkiem niezłe co do wydarzeń w serialu i akcji jak na Maga i człowieka o różnych zdolnościach coś mało czarów i walki dobra ze złem lub z przestępcami muszą cosik nad tym popracowac serial bez dwóch zdań się jeszcze nie rozkręcił mam nadzieje że to poprawią wiecej czarów magi i zagadek kryminalnych na poziomie wiem że takie seriale tego typu mogą iść w wiele kierunków w dobry lub w zły mam nadzijee że się zgodzicie ze mną lub dodacie coś o sobie

Czekam na wasze komentarze świerzo po obejrzeniu odcinków tego serialiku i komentarz czego wam brakuje w tym serialu a co was cieszy i wam się podoba?????

muminlukasz

Ja za ten serial jeszcze sie nie zabrałem, ale wszystkie opinie o nim są podobne, że ma potencjał że sie jeszcze rozkręca. Ale szczerze mówiąc wątpie by tak było, ile trzeba by sie serial rozkrecił, pół sezonu??? Niektóre seriale mają po 10 odcinków w serii, to byłby już prawie półmetek, dlatego nie ma co czekać w wieczność i czas zabrać sie za co innego ;)
Mimo wszystko będe tu zaglądał szukając opinii po następnych odcinkach, a nuż będziesz miał racje.....
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
rand

Nie wiem jakie masz oczekiwania ale mam nadzieję ze po odcinku czwartym przekonasz się w pełni do serialu. IMHO jak do tej pory najlepszy odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones