PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597666}
6,4 7 335
ocen
6,4 10 1 7335
Alcatraz
powrót do forum serialu Alcatraz

Czy serial stanowi zamkniętą całość? Czy może te 13 odc. nie wyjaśnia niczego?

ocenił(a) serial na 9
ms_rosencrantz

Jestem dopiero po 3. odcinkach więc pewności nie mam, ale czytałem poprzednie tematy i obawiam się że zakończenie będzie jednak otwarte. Kolejny ciekawy serial którego Amerykanie nie chcą kontynuować..

Tom_96

Dzięki, w takim razie pozostanę przy 1 obejrzanym odcinku, tym bardziej, że serial ma recenzje - powiedzmy - takie sobie.

ocenił(a) serial na 9
ms_rosencrantz

Ja chyba mimo wszystko obejrzę do końca boo serial nawet mi się spodobał e to i tak tylko 13 odc. więc długo to nie potrwa. No i kto wie, może jednak jest jakieś minimalne domknięcie. Sądząc po tytule ostatniego odcinka spodziewam się że autorzy zasugerują nam jakiś związek więźnia 2002 z tą całą hecą.

ocenił(a) serial na 7
Tom_96

serial ciekawy ale bez kontynuacji, a szkoda

ocenił(a) serial na 9
boski13

Zatem to już postanowione? Nie będzie kontynuacji? Bo w poprzednim poście napisałem że kontynuacji nie będzie, ale to tylko moje luźne przypuszczenie było.

Tom_96

Postanowione nie będzie kontynuacji a 13 odcinek nie dość że nie wyjaśnia niczego to jeszcze głupio komplikuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones