PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597666}
6,4 7 335
ocen
6,4 10 1 7335
Alcatraz
powrót do forum serialu Alcatraz

Następny sezon i kiedy wejdzie serial na krążek?

ocenił(a) serial na 2
kvmtas1869

Podejrzewam że jeszcze trochę czasu upłynie, jeśli nie widziałeś wszystkich odcinków, albo nie widziałeś w ogóle to poszczególne odcinki są dostępne w ramach nSeriali telewizji N

ocenił(a) serial na 7
kvmtas1869

Kolejnego sezonu raczej nie będzie - stacja FOX zdecydowała, że serial póki co skończy na sezonie pierwszym, bo jego współczynnik oglądalności (czy jak to oni tam zwą) był niski i nie warto było im dalej odcinków produkować.

Ale, miejmy nadzieję, że zmienia zdanie ;)

ocenił(a) serial na 5
Nanatsusaya

Nie wiem, jakie kryteria odnośnie oglądalności ma FOX, ale jak dla mnie wahania od prawie 5 do ponad 10mln widzów to całkiem sporo, w przypadku innych stacji produkcje mające 3 razy mniejszą oglądalność dostają zamówienia na kolejne sezony.

Nanatsusaya

Gdyby dali to na TVN lub TVP to oglądalność by wzrosła . Bo większość ludzi nie ma N czy Cyfry w domu...

ocenił(a) serial na 9
kvmtas1869

Tak ale dla stacji FOX liczy sie tylko ogladalnosc w stanach

JackSparrow89

Stany nie mogą tylko patrzeć na siebie muszą dawać coś innym by serial wzbudził euforie i domysły na całym świecie. Myślę również że jak puszczą ten serial w publicznej telewizji zapytań o kolejny sezon będzie więcej.

ocenił(a) serial na 6
kvmtas1869

Piękna idea, ale tutaj liczy się zysk. FOX czerpie dochody głównie z własnego rynku, Europa nie poświęca zbyt wiele funduszy na kinematografię ("zbyt wielkich" w porównaniu oczywiście do rynku amerykańskiego) w tym również na licencje emisyjne. Dlatego też kontynuowane są w pierwszej kolejności te tytuły, które zyskały pogłos na rodzimym rynku.
A sam "Alcatraz" - chętnie zobaczyłbym drugi sezon, mimo iż pierwszy mnie rozczarował.

Archespor

Zapewne wrócą do tematu w przyszłości.

kvmtas1869

zapewne nie

ocenił(a) serial na 5
kvmtas1869

Wg mnie serial był słaby (szczególnie jeśli chodzi o grę aktorską) i wcale nie będę ubolewać nad brakiem sezonu drugiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones