PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597666}
6,4 7 335
ocen
6,4 10 1 7335
Alcatraz
powrót do forum serialu Alcatraz

wczoraj zasiadłam do serialu tak rozreklamowanego i opisywanego jak o znakomity. Miałam nadzieję,że twórcy LOST gwarantują dobry produkt. Zawiodłam się. Naciągnięte na maxa sytuacje, nudy na pudy i zero klimatu. Oglądać dalej - rozwinie się to w dobrą stronę? Czy jednak darować sobie i bo to chała?

irlandia28

Dobrze napisałaś,wielka chała.Też napaliłem się w ubiegłym roku i po 4 odcinkach zrezygnowałem.W reklamie wszystko nieźle wygląda :)

ocenił(a) serial na 8
irlandia28

Dla mnie jest bardzo dobry, ale trzeba lubić klimat. Ja mam zajawkę na Alcatraz, i te wstawki z 60tego są genialne. Cała intryga ma z czasem ręce i nogi. Dobra obsada. A LOST nigdy nie lubiłam.

irlandia28

Będę z wami szczery. Jeśli nie przypadnie wam do gustu pierwszy odcinek pierwszego sezonu to możecie sobie darować cały serial. Frank Darabont nakręcił naprawdę udany jeden odcinek a później to już tylko niezły serial ( poza drugim sezonem ). Do LOST 1 i 2, Prison Break 1 czy Herosów 1 daleko.

patryks83

Sorrry miałem na myśli Walking Dead, a co do Alcatraz to też jestem po dwóch odcinkach. Pilot był przeciętny a drugi odcinek trochę lepszy ale na razie nic specjalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones