PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709755}

Aldnoah.Zero 2nd Season

Aldnoah.Zero
7,1 599
ocen
7,1 10 1 599
Aldnoah.Zero
powrót do forum serialu Aldnoah.Zero

cudo

użytkownik usunięty

ogladalem, to pare tygodni, po pare odc na tydzien, swietna seria, za kazdym razem mnie wciagalo coraz bardziej, historia nie tyle co przewidywalna bo miala kilka plotow, jednak byla logiczna i dopieta na ostatni guzik, miales w sobie ta nadzieje ze cos sie stanie, no ale po zastanowieniu wiesz ze tak nie moze byc - reakcje niektorych postaci byly by sprzeczne z ich zalozeniami. fabula 9.5/10, postaci 9.3/10, muzyka 9.1/10 kreska 9.1/10, - kilka szczegolikow, pozadne 8.7-9/10

A jak drugi sezon? Bo mi jednak bardziej podobał się pierwszy, mieli więcej pomysłów, było o wiele więcej fajnych akcji. Drugi już trochę przynudzał.

użytkownik usunięty
elfka77

a juz dokladnie nie pamietam, ale koncowka pierwszego epicka byla, zakonczenie troche mnie zawiodlo, a poczatek drugiego 0.0 jaki to 'happy' ending i wszyscy jednak zyja, drugi do konca nie pamietam, podobalo mi sie jego oko i walka z tym marsjaninem, lubie jak takie ala inteligentne postaci walcza; no ale prawda drugi byla troche gorszy od pierwszego sezonu. Jednak mogli to wydluzyc troche, dokladniej opisac jak to pierwsi ludzie polecieli na marsa, jak ten cesarz byl mlody jeszcze, i te pierwsze wojny z ludzmi; a no i kurde!! xD, ja to mialem nadzieje ze ta glowna postac jednak jakies uczucia ma do tej ksiezniczki ( bo pewnie ma ), i jakos razem beda fajnie zyc w domku nad morzem, no ale to tylko marzenia, i ona ma obowiazki i on :P.

No,nie udało im się być razem ;) Ja tam nie wyczekiwałam udanego romansu między nimi, ale myślałam, że jakoś bardziej pokażą ich rozłąkę. A było to tak jakby byli zupełnie sobie obcy i on zupełnie nie przejął się jej narzeczonym itp.
Myślisz,że będzie 3-ci sezon? Skoro wszyscy żyją. No i tak jak mówisz,mogliby pokazać o wiele więcej rzeczy.

użytkownik usunięty
elfka77

hmm mogliby zrobic 2 serie jak fate zero, co by pokazala co sie dzialo przed tym wszystkim kilkanascie lat +z innymi glownymi postaciami etc. a ta to raczej sie juz skonczyla, nie bylo mowy o innych planetach, wojna zakonczona na dobre - nie ma co kontynuowac ( a szkoda :P )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones