PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800026}

Alexa i Katie

Alexa & Katie
7,3 1 182
oceny
7,3 10 1 1182
Alexa i Katie
powrót do forum serialu Alexa i Katie

Zawyżona 8 :)

ocenił(a) serial na 8

Z pozoru ten serial może się wydawać zwykłym serialem dla nastolatek, ale nic bardziej mylnego, gdyż porusza bardzo ważny temat jakim jest walka z rakiem. Walka nie tylko samej chorej osoby ale również jej bliskich i przyjaciół. Serial pokazuje jak ważne w tej walce jest wsparcie tych kochających osób które nas otaczają. Wiem o czym mówię, bo sam byłem chory na raka i pokonałem to dziadostwo przy ogromnym wsparciu osób bliskich. W sumie nawet bardzo się zdziwiłem, że serial w dużym stopniu oddawał to co w tamtym momencie czułem. Jak choćby odcinek w którym Alexa wraca ze szpitala i ciągle leży w łóżku gapiąc się na ścianę, bo kreci się jej w głowie( autentyczny fakt, bo po silnej dawce chemii tak właśnie często jest, nie wspomnę już nawet o uczuciu całkowitego odrętwienia i nic nie chcenia). Co ciekawe po wyleczeniu zrobiłem to samo i tez całkowicie przemeblowałem i przemalowałem pokój:) Także polecam ten serial tym wszystkim którzy chcą się dowiedzieć jak czuje się osoba mająca nowotwór

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones