PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195581}

Alfred Hitchcock Przedstawia

Alfred Hitchcock Presents
8,0 5 032
oceny
8,0 10 1 5032
7,5 4
oceny krytyków
Alfred Hitchcock Przedstawia
powrót do forum serialu Alfred Hitchcock Przedstawia

Nie wiem czy przypadkiem nie pomyliłam seriali (może być to z serialu Spilberga)...
Chodzi mi dokładnie o 3 odcinki:
- w jednym odcinku kwiatek pomaga kolesiowi napisać jakąś książkę, której on sam nie jest w stanie napisać bo ma za mało czasu...
-w drugim pilot siedzący w jakiejś dolnej kapsule samolotu rysuje podwozie, bo pragnie aby ono się wysunęło, chociaż samolot jest zepsuty..i na końcu odcinka jednak podwozie narysowane przez tego pilota wysuwa się ...
-trzeci odcinek animowany i jest o psie, który je jakąś karmę i raz jest zły (gryzie chyba jakiś ludzi) a raz dobry...
Chociaż jestem stałym bywalcem na tej stronce, tak korciło mnie odnalezienie tych odcinków, że w końcu postanowiłam założyć konto i prosić Was o pomoc, bo sama nie mogę ich znaleźć (mimo wielu godzin spędzonych na filmwebie)!!!
Z góry Wam dziękuje

andzia0005

również szukałem tej historii z tym bombowcem i to parę lat aż dziś znalazłem:)- Steven Spielberg- Niesamowite historie- E05 - The Mission.:)

andzia0005

TAAAAK!!! Kurde fele, szukałam długi czas o serialu z elementami fantastyki i tak tylko kojarzyłam na czuja z Hitchcociem :))
Pamiętam dokładnie ten odcinek o kolesiu w kapsule samolotu...który nie miał kółek- czy coś było zepsute i się nie chciały wysunąć. Wziął szkicownik i zaczął rysować samolot z tymi kółkami...i w końcu na samo lądowanie niespodziewanie się wysunęły!!
AAA bomba, że ktoś oprócz mnie pamieta ten odcinek:D jakbyś miała więcej info o tym odcinku, czy nawet znalazła go gdzieś do ściągnięcia czy online- daj znać! :) pozdro

ocenił(a) serial na 9
bubata

1 - The Mission - można obejrzeć go na youtubie w chyba 3 kawałkach. Możesz też spróbować poszukać gdzieś na torrentach. Przyznam się szczerze, że sama nie mogę znaleźć innych odcinków nigdzie online, oprócz tego jednego.
2 - The Family Dog - odcinki animowane o pewnej amerykańskiej rodzinie i ich psie, który jest głównym bohaterem
3 - The 21 Inch Sun - jest to odcinek o roślinie Lucy.

W wikipedii znajdziesz listę wszystkich odcinków Amazing Stories (których głównym reżyserem jest Steven Spielberg) musisz tylko poszukać w wersji angielskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones