PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195581}

Alfred Hitchcock Przedstawia

Alfred Hitchcock Presents
8,0 5 031
ocen
8,0 10 1 5031
7,5 4
oceny krytyków
Alfred Hitchcock Przedstawia
powrót do forum serialu Alfred Hitchcock Przedstawia

Mam małe pytanie - czy jeszcze gdziekolwiek w tv to obejrzeć ? Chętnie nawet bym kupił wszystkie
tomy, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Jakby ktoś poratował linem albo jakaś informacją, byłbym
wdzięczny :)

Mr_Luke

Youtube

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
francesco18

Dzięki wielkie :)

Mr_Luke

radze nie korzystać z ii tv dodają seriale jak leci mylą odcinki no i ten ich wybór płatnych playerów jest żałosny ktoś powinien im zamknąc tą wiejską stronę

GhostDeath

zalukaj :)))

nathalie.de

Zalukaj też lipa hostują na tandetnym dwn . so gdzie są limity.Teraz po zawieszeniu kinomaniaka nie ma ani jednej dobrej strony z filmami

GhostDeath

what ???? bywają kopie mierne, ale bywają rzadko....
ja tutaj zostałam z mężem i tak jakoś oglądamy zaległości na zaLOOkaj ;) nie mamy problemu z odtworzeniem filmu.
aktywujemy konto na kilka tyg i się ogląda coś dobrego. a Hitchcock akurat tutaj ma dobrą kopię.

nathalie.de

No tak ty mówisz o koncie premium :-) na premium nie wiem jak tam działa ja i tak zawsze oglądałem przez IDM i PotPlayer na PC

GhostDeath

aaaa........to nie wiem :)))
ja tutaj oglądam i mąż jak jest zagranicą . dlatego zalukaj. innych nie znam. kiedys kinolive

nathalie.de

polecam jeszcze playtube :-)

GhostDeath

faktycznie ! :))
no aktywuje i porównam klimat . zaLOOK nie jest rewelacją ale jest okay. out of habit .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones