Alice in Borderland
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo podobały mi się pomysły na gry, w plot twiście dowiedzieliśmy się, że gry typu kler robią z ludzi idiotów więc łatwo wywnioskować, że w grze "Owca i wilk" musiał się poświęcić wilk by owce przeżyły, tak się nie stało jednak według logiki serialu tak by to zadziałało.

ocenił(a) serial na 7
Dascerx

Ja oczekiwałam, że Arisu wpadnie po prostu na to, że kiedy wszyscy razem spojrzą na szybę jednocześnie staną się wilkami.
Albo że owce uratuje fakt, że zamiast próbować złapać wilka schowali się - w końcu pod koniec gry kilkukrotnie mamy najazd na fragment zasad gry mówiący o tym, że owce muszą się chować.

Sol89

Wiem ze data ale w poleceniu bylo faktycznie zeby owce sie chowaly ALE nastepnie ze to wilk przezyje. Czyli mialo byc to zrobienie z nich idiotow ze oni musza sie chowac a tak na prawde to wilk musial sie chowac. Według mnie ciekawym faktem jest ilość narzędzi, może dalo sie z nimi cos zrobic albo tak jak mowisz wszyscy naraz popatrzyliby na wilka. Chociaz kto wie czy wszystkich by złapało jako wilków, może po prostu przechwycaloby na chwile twarze i to tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones