PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536381}

Alicja

Alice
7,4 2 711
ocen
7,4 10 1 2711
Alicja
powrót do forum serialu Alicja

Kiedy przeczytałam w komentarzach, że Alicja jest tu dorosła i jest wątek romantyczny z Kapelusznikiem, spodziewałam się wersji bardziej dla dorosłych widzów. Niestety, tak nie było i przyznam, że trochę się przemęczyłam, żeby dobrnąć do końca. Dla mnie zdecydowanie zbyt infantylne (strasznie drażnił mnie m.in. ten zidiociały pseudorycerz, nie wspominając o supergłupiej scenie z rzekomym oblężeniem przez martwych rycerzy). Aktorka grająca Alicję kompletnie bez charyzmy. Chyba tylko Kapelusznik dał radę. No i może jeszcze księżniczka, chociaż jej rola była niewielka. Na plus przyjemne zakończenie i scenografia, pomijając niektóre bardzo słabe efekty, jak ten smokopodobny potworek w lesie. Wracać do tego na pewno nie będę, ale jednorazowo przy wielkiej nudzie ujdzie. Może gdybym miała 10-15 lat, oceniłabym wyżej...

i_Xa

Dodam jeszcze, że chociaż większość lokacji naprawdę ciekawie wyglądała, to całościowo Kraina Czarów była jakaś taka niespójna i bez klimatu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones