PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536381}

Alicja

Alice
7,4 2 711
ocen
7,4 10 1 2711
Alicja
powrót do forum serialu Alicja

Andrew Lee-Potts jako Kapelusznik - genialny i słodki. Naprawdę świetna adaptacja choć
na adaptacje Burtona też nie narzekam. Fakt iż Kapelusznikowi zabrakło trochę szaleństwa,
cóż mówi się trudno. Jednak rekompensata cudowna: Alicja i Kapelusznik wreszcie razem
:D

użytkownik usunięty
HELLena_2

Uważam, że Potts to najlepszy kapelusznik jakiego widziałam. Bije na głowę Johhnego Deppa z Burtonowskiej wersji (która była najgorszą adaptacją Alicji w historii). Zakończenie mega. Świetny pomysł z romansem pomiędzy Alicją i kapelusznikiem - tego jeszcze nie było. A film ogółem świetny. Bardzo udana adaptacja.

gdzie mogę obejrzeć drugi odc online?

użytkownik usunięty
Passed

Ja mam swoje z torrentów, ale myślę, że da się coś znaleźć on-line. Chociaż może być ciężko, to mało znany film. Spróbuj ten link.

http://stagevu.com/video/vfgrmrbjaiag

Mam nadzieję, że nie przeszkadza ci oglądanie bez napisów? Po polsku raczej nie znajdę.

ocenił(a) serial na 10
Passed

Jest na kinomaniaku, właśnie oglądam;)

Luuulu

Dzięki! ;)

Luuulu

A wiecie gdzie można obejrzeć drugi odcinek z pl napisami? Rozumiem większość po ang, ale niestety nie wszystko.

ocenił(a) serial na 10
MMM777

też chyba na kinomaniaku oglądałam;3

Luuulu

Ja zazwyczaj wszystko oglądam na kinomaniaku ;) I właśnie niestety tylko pierwszy odcinek jest tam z napisami.

ocenił(a) serial na 10
MMM777

to dziwne ale ja oglądałam na kinomaniaku i 1. i 2. z napisami. Może usuneli;(

Luuulu

Być może. Nie mogłam się doczekać i już obejrzałam po angielsku :P

świetne zakończenie i ta mina matki :P

Głupoty gadasz. :P

ocenił(a) serial na 9
HELLena_2

Zakończenie cudowne ;DA Kapelusznik Mrraśny ;D

ocenił(a) serial na 10
HELLena_2

http://seansik.tv/act/watch/id/39/episode/33690

ocenił(a) serial na 9
DUDFUE

Zalukaj- jest tam dodany jako serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones