PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867716}
6,1 1 078
ocen
6,1 10 1 1078
Alma
powrót do forum serialu Alma

Piękne zdjęcia, ładne dzieciaki, 9 odcinków weszło bezboleśnie. Początek sztos, ale dalej fabularnie już tak sobie. Nie do końca wciągnęłam się w historię z demonami, przez co nie byłam bardzo uważna i nie do końca ogarniałam kto, co i po co. Zauważyłam natomiast, że dzieciaki się doskonale regenerowały zdrowotnie - oparzenia schodziły w parę dni, rany się zasklepiały, a na świeżo amputowaną nogę od razu założono protezę (a Tom od razu zaczął w niej łazić po górach :P). Daję 7 za całokształt, bo od dawna żaden inny serial na Netfliksie nie utrzymał mnie aż do finału. Kontynuację pewnie obejrzę, jak zrobią.

ocenił(a) serial na 6
caramilla

Serial ogólnie całkiem niezły, głównie dzięki aktorom. Tematyka duchów i demona mi jakoś specjalnie nie podchodzi ale amnezja plus zamianą z Devą to mnie jakoś wciągnęło. Jadnak finał kiepskawy, miałem jeszcze nadzieję że wróci Lara ... wtedy drugi sezon miałby jeszcze jakiś sens, a tak pozostaje jakaś walka z demonam, to jakoś słabo to widzę.

ocenił(a) serial na 5
caramilla

Też zwróciłam uwagę na to chodzenie Toma po górach ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones