Alma
powrót do forum 1 sezonu

Serial w paru kwestiach może bardzo zirytować , z jednej strony początek miałem wrażenie że jest bardzo chaotycznie wprowadzony (postacie, pierwszy zarys fabuły). Łatwo można było się pogubić. Druga kwestia bohaterowie nagle znikąd mają świadomość o różnych informacjach , które uważam powinny być owiane jakąś tajemnicą, a tu ma się wrażenie jakby nagle wszyscy już od dawna wiedzieli "co się stało i dlaczego". Na koniec po trzecie tak 4fun, jak zobaczyłem że "chłopak" Almy zostawił ją żeby poszła sama do opuszczonej światyni, zamku czy Bóg wie czego w górach wiedząc że ostatni raz jak poszła jego była dziewczyna która od tego nie żyje (jak sam później stwierdził) zostawił Almę po czym wrócił i powiedział że " nie mogłem Cię zostawić". Już nie oglądałem.

Al3_filmaniak

"Druga kwestia bohaterowie nagle znikąd mają świadomość o różnych informacjach..." jak dla mnie wyjaśnienie tego jest na samym początku serialu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones