Alma
powrót do forum 1 sezonu

klimat zepsuty...

ocenił(a) serial na 3

Serial nawet chwilami wciąga, fajnie dobrani aktorzy. Niestety tragiczne "efekty" specjalne (rodem z polskiego Wiedźmina) i nachalne, nic nie wnoszące wątki LGBT. Mam nadzieję, że Netlix się na tym ostatnim przejedzie, bo widzów zacznie w końcu stać na bojkot takich produkcji.

ocenił(a) serial na 8
wiktorbatura

Wątki LGBT nie są od tego, żeby coś "wnosić", po prostu są. To tak jakby powiedzieć, że serial był przepełniony nic niewnoszącymi wątkami hetero.
Co do efektów się nie wypowiadam, mi serial się podobał :D

ocenił(a) serial na 4
wiktorbatura

tez nie jestem za watkami lgbt, odpycha mnie gdy jest ich za duzo, ale wszyscy uparli sie na tego netfliksa, przerzucilem sie troche bardziej ostatnio na produkcje hbo, tam dopiero sieczka z mozgu jest robiona, mysle ze wiecej niz na netflixie tego jest

wiktorbatura

To wiesz jak się czuli zawsze ludzie niehetero ,mało co dla nas było,ale nikt nie narzekał na filmwebie ,że za dużo tych hetero wątków

nexus_Leny

A kogo to obchodzi?

Dopóki "hetero" są w stanowczej większości (ok 98%), dopóty mogą decydować co chcą oglądać a co nie.

To że lewi chcą oglądać lpg gdzie się da, to ich problem, problemem netflixa jest to, kto płaci abonament i ile z tych ludzie powie w końcu "nie" nachalnej propagandzie lpg...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones