PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594595}

Alphas

6,7 2 958
ocen
6,7 10 1 2958
Alphas
powrót do forum serialu Alphas

2x10

ocenił(a) serial na 6

Nie najlepszy odcinek.Sceny z Rachel i Johnem takie mdłe ,że można dosłownie rzygać tęczą xD W ogóle nie pokazują jej ulepszonej zdolności.Hicks się spina a to właśnie przez niego Dani zginęła ,bo to on wykradł granaty i ruszył jej na pomoc której w ogóle nie chciała.Mam nadzieje ,że Billa nie adoptuje Adama bo zaczyna się robić z tego telenowela.Jane Kessler-trzecia postać z taką samą mocą ,czy to aby nie za dużo ??? Brian tak samo...Gdzie się podziała ta ich oryginalność ,co była w sezonie 1 ? Podczas przesłuchiwania mogli ponownie wykorzystać Erica z 1x10 (wykrywacz kłamstw) ale zlamili.Wracając do Parisha,Gary nie może go namierzyć ? Ponownie wracając do 1x10 to wojskowi wyłapują zespół Rosena bez żadnego problemu w ciągu minuty ,a tu nagle jakiś wielki problem ;/ Poza tym już był w wiezieniu i co im to dało ? Mieli nie wchodzić pod żadnym pozorem to oczywiście weszli -pilnowali gościa nawet nie wiedząc co potrafi ? LOL ,chyba za dużo wymagam od tego serialu...

Zostały 3 odcinki do końca sezonu,a w następnym odcinku będzie Kat (i to w terenie ^^)

kamil665544

No cóż w kilku sprawach się zgadzam w kilku nie :
-Hicks, najbardziej wkurzająca osoba w serialu
-Rachel i John. przeleciałem połowę ich wspólnych scen
-Jane, czwarta nie trzecia osoba z tą mocą

Za to te rzeczy w których się nie zgadzam:
-Brian, kto niby też miał tę moc?
-Eric, a po co im on skoro mają Ninę i Rachel
-Drużyna Rosena w 1x10 odjechała bodajże rządowym autem które łatwo namierzyć.. a zresztą niby w jaki sposób gary miał namierzyć Stantona ?

Ogółem nie mogę powiedzieć żeby odcinek mi sie nie podobał. Zwłaszcza po scenie walki w biurze xD. Zabiła mnie Nina tym końcowym ''Bitch'' xD I fajnie że Hicks będzie niczym bohaterka Kill Bill xDDDDDD

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Jane-supersiła:Bill Harken,Jeff Kowalka,ewentualnie ochroniarz Anny
Brian-generowanie prądu:Milos Kosar,Megan Bates

Gary może jak zwykle prześledzić sms,rozmowy,kamery.

kamil665544

Co do Jane.. podpierałem się wikipedią na tem, Alphas.
Megan nie generuje prądu sama z siebie.. jak już to Milos
zresztą moc briana była zupełnie inaczej pokazana.

''Gary może jak zwykle prześledzić sms,rozmowy,kamery.'' Chyba że telefony są szyfrowane a dany obiekt nie jest pod monitoringiem. Zresztą Parish może siedzieć w miejscu , wysyłając w teren kogokolwiek :)

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Odcinek fatalny, flaki z olejem :/ jedyne co uratowało ten odcinek to Rachel Zajebista sztuka z niej :) no i teksty Garego. Jak mogły wam sie nie podobać sceny z Rachel?? Jak by była Kat w takiej scenie to kamil by piszczał z zachwytu a Death jak Nina

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

Obojętnie kto by to nie był to bym "nie piszczał".Te sceny nic nie wniosły do serialu,tylko zamulały resztę.Równie dobrze mogli je wyciąć i tylko wspomnieć o jej upojnej nocy...

kamil665544

Dokładnie. Wystarczyło by tylko pokazać urywek tak jak scena seksu Niny i Camerona w Short Time in Paradise a nie robić z tego wątek przewodni odcinka, niczym w telenoweli :>

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

No nie... Tak lubiłam Rachel, ale to co z nią robią to woła o pomstę do nieba. Albo robią z niej ślamazarę przez te jej zdolności, no bo o matko jak to strasznie wszystko czuć i srututu albo jest nieustraszona i czaderska. O BOŻĘ!!! Powaga, w jednej chwili leży jak kłoda, koleś niech robi co musi, ja się zepnę i popatrzę na kurze i inne takie, a chwilę później "mraaaauu, musimy więcej poćwiczyć".
Uważam, że dobrze by było, aby Bill adoptował Adama. Jednym z jego zmartwień jest brak dzieci, no bo bał się, że będzie miał zdolność taką jak on, a umówmy się zbyt bezpieczna to ona nie jest.
Gary jako tatuś był taki słodki!

Kamil, jeśli chodzi o Hicksa to on ukradł te granaty, bo mu Nina kazała robić wszystko co musi, aby Dani uratować.

Badly

hahhaaha h dobry opis Rachel :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones