PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594595}

Alphas

6,7 2 958
ocen
6,7 10 1 2958
Alphas
powrót do forum serialu Alphas

2x11

ocenił(a) serial na 6

Po dwóch zamulaczach wreszcie jakiś świetny odcinek ^^ Przede wszystkim spora dawka humoru i akcji.Ciekawy pomysł z dwoma nowymi alfami.Początek odcinka mnie rozwalił,jak idą z Kat na czele i wyłapują ludzi Parisha (i ta muzyka w tle).Widać że trening jej służy ;) Czepiając się szczegółów to było trochę nie odpowiedzialne zostawiając samego Gary'ego w szpitalu.Wreszcie pokazali ulepszony wzrok Rachel :) Jak myślicie ,czy "głupia kobieta z głupiej reklamy" to matka Kat ? Ja sądzę,że tak.Nie podoba mi się pani Senator,może sporo naszkodzić zespołowi,oby "przypadkiem" zmarła...xD No i bardzo odważne posunięcie ze strony Lee ,podpalając farmę.Oj będzie się działo ^^

Mam nadzieje że jeśli będzie 3 sezon to pokażą w nim steki ulepszonych Alf.

PS czy tylko ja mam fioła na punkcie piosenki z openingu serialu ? :D

"cause people don't understand
people don't understand
people like me" ♫

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Odcinek bardzo spoko. Co do Gary`go to chyba sie czepiasz, z odcinka na odcinek coraz bardziej ogarnia. Co do matki Kat nie mam zdania i uwazam to za zbedny watek. Nie wiem, czy tylko ja to zauwazylem, ale Lee robi sie jak Parish...

ocenił(a) serial na 6
robson_pes

Lee już nie ma za wiele do stracenia ,to chociaż może pomścić śmierć córki.Wreszcie ktoś się wziął porządnie za Parisha.

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Nareszcie jakaś akcja :) moja teoria ze maksyma życiowa LEE to po trupach do celu sprawdza sie. Zastanawia mnie tylko jedno jak facet który walnął w barierkę spadając z samochodu miał tylko połamane kości ( bo tylko potrafił regenerować kości z tego co mówiła Kat ) żadnych obrażeń wewnętrznych przy takim uderzeniu to masa obrażeń wewnętrznych i śmierć małe niedociągnięcie :/ < chyba ze miał moc cheerleaderki :) wiecie z jakiego serialu :) :) >

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

Wiemy,wiemy :D Jest jakaś minimalna szansa ,że nie uszkodził sobie narządów...

kamil665544

Po tym odcinku stwierdzam że Rosen to najgorsza, najbardziej samolubna i egoistyczna postać. Senatorka miała rację mówiąc że on wykorzystuje innych. W skrócie: nienawidzę tej postaci. Co do samego odcinka - taki sobie. Najlepszy Mitchel, którego na 99% grał aktor który grał w LoTR :D

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Nie jestem fanem Lotr'a więc nie wiem czy on tam kogoś grał czy nie ,ale jak można tak nagle kogoś znienawidzić :&gt; ? On może teraz nie myśleć do końca jasno (zaślepiony zemstą) i popełnia błędy jak każdy ...

kamil665544

nie znienawidziłem go w sekunde. wkurzał mnie już od końca tamtego sezonu... wykorzystuje alphy (najczęściej Rachel, Ninę i Garego) i nie wybacze mu tego ;x

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Musi ich wykorzystywać bo to jest jego zespół i ktoś musi być bossem ;x

kamil665544

świetnie. ale on jest psychiatrą czy psycholem? i to nie on jest bossem bo rozkazy idą z góry od Kathy ,która jakimś cudem wyparowała z serialu XD

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

"ale on jest psychiatrą czy psycholem?" -neurologiem trolololo :D

Kathy (którą swoją droga całkowicie zapomniałem,i nawet jej fotka nic mi nie mówi) według wiki była tylko tymczasowym szefem :
"Kathy Sullivan is an agent with an unidentified Department of Defense agency who temporarily took over Don Wilson's role overseeing the operations of Dr. Lee Rosen's Group she became the permanent one after Don Wilson was killed and is currently a recurring character. "

Na razie to Clay rządzi zespołem.

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Mitchel gral jednego z glownych bohaterow w LoTR - hobbite Sama, przyjaciela froda, tak dla sprostowania...

kamil665544

nina mówiła że psychiatrą kamil XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones