PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594595}

Alphas

6,7 2 958
ocen
6,7 10 1 2958
Alphas
powrót do forum serialu Alphas

8

ocenił(a) serial na 6

Ale sentymentalny odcinek :/ a Dani sie w końcu doigrała szkoda tylko Camerona on to ma pecha do kobitek:/ Rachel mało Gary znowu FENOMENALNY '" Powinniśmy ja zostawić jest bezużyteczna" a to jak stoi nad KAt i jej "pomaga" :) Ale doktorek nadal jest wpieniający wykorzystuje wszystkich jego życiowa dewiza to: po trupach do celu

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

Nie wiem co masz do Lee,zrobił co musiał,nawet się popłakał ;p Choć tak własciwie to nie wiem co jej się tak uczepili,pełno ludzi Parisha chodzi wolno (Scipio,Kimi,ten co potrafi zmieniać głos i wieeele innych) a tylko ją chcą zamknąć...Świetny pomysł ze "Skokiem" -tabletka dająca chwilową nieśmiertelność.
Dużoooo Kat, w końcu przestali ją pomijać :D Ciekawe czy pokażą jej 2-tygodniowy trening...Dani chociaż raz się na coś przydała i pogodziła rodzinkę.Kolacje Rachel i Johna chyba jednak będziemy musieli obejrzeć w PPV :P Hicks taki wku*w że aż mu żyła wyszła ;) Bez wątpienia Alphas pnie się w górę i odcinki coraz lepsze.

Ciekawostka:Żaden z głównych bohaterów nie użył swojej mocy.

Pytania:
Czy Tyler w końcu ma moc czy nie ?
Zaryzykowalibyście i wzięli Skok ? Ja na pewno ^^

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Coś mi sie wydaje ze Nina wpłynęła na Lee żeby nie robił paszportu Dani tylko ją wydał teraz ma wolną drogę do Hicksa. A tabletki też bym spróbował, tylko zeby serducho mi wytrzymało.

Bladyq

to źle ci się wydaje. Nina jest z Rosenem najdłużej i na pewno nie zrobiłaby by mu tego po tym wszystkim co dla niej zrobił. Tym bardziej Alphas to nie Moda na Sukces a Nina to nie Brooke.
Tyler ma moc na bank.

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

Tyler ma moc... Tylko stara się jej nie używać gdy tego nie potrzebuje. Mieliśmy co prawda pokaz na lotnisku, ale prawdopodobnie zrobił to przypadkowo i nawet się nie zorientował że to nienormalne... Podobnie jest z Zoe.

Co ciekawe, dzieci Alph posiadają identyczne lub podobne moce do swoich rodziców. Zastanawia mnie tylko, co by było gdyby dwie alphy o różnych mocach miały dziecko. :)

ocenił(a) serial na 6
scarabinoo

Czyli znowu wracamy do teorii ,że Rosen jest alfą ;D I to też pewnie jakaś moc z emocjami tylko jeszcze o niej nie wie

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

Albo jego żona jest Alphą i posiada podobną moc. Ew. ta moc wykształciła się dopiero w Danielle i jej rodzice nie mieli nic wspólnego z mocami.

scarabinoo

mieszanie w tym serialu nigdy nie wychodzi na dobre ... nie chce mi się wierzyć że matka pozwoliła dani latać i puszczać się po ulicach xD

ocenił(a) serial na 6
scarabinoo

w którymś odcinku było mówione ,że Rosen wykorzystywał Dani żeby ona (nieświadomie) polepszała samopoczucie chorej żony ,więc ona nie była alfą.

Zwróciliście uwagę na słowa Dani: "Coś nie tak z mamą?" Rosen odpowiedział "Wszystko dobrze.Z tego, co wiem." więc wynika z tego ,że ona żyje. ;)

kamil665544

też to zauważyłem.. czy tylko mnie wkurza Hicks? jest bardziej wkurzający niż bill... istny poziom hard xD

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

a widziałeś trailer 2x09 ? tam to dopiero się będzie działo z Hicksem...

kamil665544

nie widziałem.. masz linka ? ;D

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

jak zwykle na stronie syfy ;D http://www.syfy.com/videos/Alphas/vid:18676963 tylko tutaj bez spojlerów bo to temat o 2x08 xD jakby co to pod oceną jak zwykle :)

ocenił(a) serial na 7
Bladyq

co to za kawałek kiedy Kat poszłą pierwszy raz do tego klubu, szpiegować tego kolesia ? :)

ocenił(a) serial na 6
londontown

Bez obrazy ale takie coś można wyszukać w internecie w parę sekund ;)

White Lies-"To Lose My Life"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones