PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594595}

Alphas

6,7 2 958
ocen
6,7 10 1 2958
Alphas
powrót do forum serialu Alphas

Kończę przygodę z tym serialem po 5 odcinkach. Za mało dramatyzmu i dynamiki ma ten serial, zbyt łagodny i poprawny politycznie, kolejna zamulająca produkcja SyFy (tylko "Battlestar ..." im się udało ). A co to Heroes to pisać nie muszę ; ) Ocena 6/10.

ocenił(a) serial na 8
___PREDATOR___

o heroes warto zapomnieć ;/ po 1 świetnym sezonie zaserwowali nam totalna szmirę tak jak w przypadku PB. Alphas całkiem niegłupi serial i podoba mi się bardziej niz heroes.

ocenił(a) serial na 3
___PREDATOR___

Ja obejrzałem połowę pierwszego odcinka i dałem sobie spokój. Rzadko kończę serial jak zaczynam oglądać, ale jak nie mogę obejrzeć pilotego odcinka to prawie nigdy się tak nie zdarza. Ten serial to flaki z olejem

ocenił(a) serial na 5
Diretto

no dokładnie

ocenił(a) serial na 8
Diretto

jak ja lubię ludzi którzy nie obejrzeli nawet do końca i oceniają...

MastaBlasta

Cóż, ich wybór, ich strata. Ja powiem szczerze, że po 2 pierwszych odcinkach nie byłem zbytnio zachęcony do oglądania ale po genialnym 3 odcinku jest już moim zdaniem o wiele lepiej. Jeszcze s01e06 został mi do nadrobienia. Natomiast nie mogę się doczekać odcinka 7, w którym zobaczymy nową Alpha - Summer Glau w roli Super MacGyvera. Może być ciekawie.

Edit:
No i moim zdaniem w naszym zespole Alphas przydałby się ktoś od gadżetów.

ocenił(a) serial na 8
Diretto

Diretto, podczas seksu też stwierdzasz w połowie zanim dojdziesz, że nie jest fajnie? liczy się całokształt ciołku ;)

ocenił(a) serial na 3
guciojr

Nie porównujmy seksu do serialu. Nie wiem czy mam przepraszać kolejne 5 osób, ale jak wspomniałem prawie zawsze kończę, no a Alphas jest jedynym wyjątkiem. Nie byłem w stanie dotrzymać do końca.

ocenił(a) serial na 8
Diretto

Fakt - pierwszy odcinek i mnie było trudno przetrwać. Jednak serial wart jest obejrzenia.

Mariusz_760301

"Ja obejrzałem połowę pierwszego odcinka i dałem sobie spokój. Rzadko kończę serial jak zaczynam oglądać, ale jak nie mogę obejrzeć pilotego odcinka to prawie nigdy się tak nie zdarza. Ten serial to flaki z olejem"

Dokładnie mam tak samo... tylko chyba nawet do połowy nie doszedłem :) nudy, nudy i jeszcze raz nudy! Co bardziej mnie tylko irytowało to ten koleś co udawał Downa.. żałowałem tylko zmarnowanego transferu. Heroes to zupełnie inna bajka - był mi blisko aż po ostatni sezon, nad czym bardzo ubolewałem, że to już koniec. Chyba nic lepszego od Herosów nie powstanie.. oczywiście z wątkiem dramatu z sf :)

freepick

Rozróżniaj zespół downa od autyzmu....

mroczny

czy ja napisałem, że posiada zespół Downa? Aż siebie zacytuję: "Co bardziej mnie tylko irytowało to ten koleś co udawał Downa", a Downa udawać można choćby ze względu na specyficzny sposób poruszania się lub zachowania, nie uwłaczam przy tym oczywiście osobom z zespołem Downa. Może ma autyzm, nie wiem, nie wgłębiłem się w ten serial, bo mnie on po prostu nie obchodzi.

freepick

W takim razie informuje Ciebie, że jest chory na autyzm i że nie ma choroby downa, ani jej nie udawał.

mroczny

Swoją drogą ciekawa jaka jest oglądalność tego serialu bo coś mi się wydaje, że następnego sezonu może nie być.

mroczny

Drugi sezon będzie. Syfy postanowiło zamówić już kolejne 13 odcinków:

http://www.tvline.com/2011/09/syfy-renews-alphas-season-2/

3.3 mln widzów wystarczyło.

użytkownik usunięty
___PREDATOR___

Osobiście podobają mi się nie szablonowe moce i ich ograniczenia, świeże podejście. Coś, pokroju X-men.

ocenił(a) serial na 1

to coś nawet nie stało obok x-men...

ocenił(a) serial na 6
___PREDATOR___

Moje pierwsze wrażenie też takie było ale dałem szanse temu serialowi i mimo dużych uprzedzeń naprawdę warto obejrzeć (choć mimo woli wszystkich bohaterów porównuje do Herosów nawet odcinki fabułę) nie da sie tego ukryć ze serial dużo czerpie z Herosów. Jest kilka odcinków które mogło by wogóle nie być bo oglądanie icch to mordęga :/ ale sa tez takie ze czekasz na następny odcinek z niecierpliwością :) no i jest cudna Rachel na której można zawiesić oko :) Ale nakręcić nowy serial o bohaterach z super mocami po Herosach bedzie bardzo trudno bo HEROSI TO ........................... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones