PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769613}

Altered Carbon

7,4 50 609
ocen
7,4 10 1 50609
6,3 7
ocen krytyków
Altered Carbon
powrót do forum serialu Altered Carbon

Altered Carbon - 9/10

ocenił(a) serial na 9

Altered Carbon obejrzany! Jeden z najlepszych seriali jakie przyszło mi oglądać! Po prostu coś wspaniałego. Im dalej tym ciekawiej aż do samego finału. Jestem pod wrażeniem nie tylko efektów wizualnych i dopracowanych nawet najmnejszych drobiazgów ale przede wszystkim klimatu i ukazania przyszłości ludzkości. Niezwykle wciagający i dość zakręcony scenariusz ale podoba mi się.

Słyszałem, że była słynna książka i jest jakieś uniwersum tego tak? Hm Chętnie był nadrobil ale hm wolałbym w formie audioobooka. Może kiedyś nadrobię.

Mimo to oglądało mi się z wielką przyjemnością i daje serialowi ocenę 9/10. Obok Dark i Stranger Things mamy kolejny serial na bardzo wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 8
Azazell

Obejrzałem w weekend i w sumie mam mieszane odczucia, co do całości, ale w takim pozytywnym sensie, klimat jest specyficzny i nigdy nie byłem fanem tego typu produkcji, ale ogólnie mi się podobał, jest sporo pomieszane, miejscami w fabule są wrzucane wątki dziewczyny, czy jakiegoś gangstera i tak na prawdę na koniec wszystko skleja się w całość. Podczas oglądania trochę mnie to irytowało, ale było warto.
Czekam z niecierpliwością na drugi sezon:)

ocenił(a) serial na 8
spec_naz1

Dodam jeszcze że efekty świetlne są rewelacyjne i zgadzam się z opinią wyżej że fabuła jest zakręcona momentami a kilka odcinków przed finałem rewelacyjne

Azazell

Ten film może czyścić buty książce...

ocenił(a) serial na 10
Vindemi

Solaris Lema - też nie udało się jeszcze nikomu właściwie przełożyć na film - więc nie oczekuj zbyt wiele

Vindemi

A jaki film zrobili lepiej niż jest napisany w książce???

ocenił(a) serial na 9
Severian81

Np. "Janko muzykant" : http://www.filmweb.pl/film/Janko+Muzykant-1930-97110

ocenił(a) serial na 6
Severian81

Łowca androidów (pierwszy)

ocenił(a) serial na 7
Severian81

Władca Pierścieni

Borsuk94

No bez przesady.

Severian81

Filmy Władca Pierścieni i Łowca Androidów lepsze niż książki? W takim razie książek nie czytaliście.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Porównywanie książki z filmem? Bez sensu, to zupełnie inen media, mimo że z grubsza o tym samym. Zresztą... jeśli ktoś ogląda film wyłącznie po to, by sobie porównywać... nie widzę w tym sensu

zbysiu13

Też nie widzę w tym sensu, lecz pisanie, że film Łowca Androidów jest lepszy od książki, to czyste szaleństwo. Książka jest kultowym klasykiem, podobnie zresztą jak film, lecz osobiście inaczej sobie wyobrażałem świat po przeczytaniu książki, niż jaki zobaczyłem w filmie.

ocenił(a) serial na 2
Azazell

Szukałem jakiegoś średniego serialu na zabicie czasu przed obejrzeniem czegoś lepszego ale ten serial nawet do tego się nie nadawał. Nudne śledztwo w supernowoczesnym świecie. Oglądanie tego serialu to była męczarnia. Po drugim odcinku miałem dać sobie spokój ale to tylko jeden sezon więc go skończyłem. Jedyny plus tego serialu to postać Poe, i to by było na tyle.

Azazell

Dosyć długo zwlekałem z obejrzeniem przez nieprzychylną recenzję na "jakbyniepatrzec". Prowadząca uznała serial, podobnie jak wielu tutaj filmwebowiczów za rozczarowujący. Szczególnie chodziło o drugą część serialu. Mnie nie rozczarował a końcówka była bardzo dobra, wzruszająca. Próbując nie zaspojlerować napiszę tylko, że szkoda mi tej osoby, która umarła, choć wiem - wrednym stała się człowiekiem. Teraz się zastanawiam czy doczekamy się drugiego sezonu. Czy coś już w trawie piszczy na ten temat?

wilczekstepowy

Wątek o ocenie serialu bez oznaczonych spojlerów a Ty tu wyjeżdżasz zdradzając fabułę i zakończenie... gratuluję intelektu.

perun_6

Dziękuję. Też Ci gratuluję intelektu skoro widzisz tutaj zdradzenie fabuły i zakończenia.

ocenił(a) serial na 9
Azazell

tez mi się podobał, takie sci-fi :) przyjemne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones