PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 270
ocen
8,2 10 1 86270
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4
JohnWayne1

Nie oglądałem tej wersji odcenzurowanej.TVP mogła by teraz wyemitować ale z doświadczenia wiem że puszczą najwcześniej w wakacje.

jarek_psikuta

Strasznie jestem ciekawy jakie sceny powycinali w 1982 r.

ocenił(a) serial na 10
jarek_psikuta

Niedawno powtarzali odcenzurowaną wersję na TVP 1, a co jakiś czas leci ona na TVP Seriale.

JohnWayne1

Miś powstawał w takim czasie, że udalo mu się uciec cenzurze. Gorzej z takim Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, to wykastrowali tak, że w kilku scenach ciężko się domyślić o co chodzi, a szkoda bo by mógł być z tego drugi Miś.
A w tych nieocenzurowanych Alternatywach to niewiele dodali. Dużo było hałasu o nic tak naprawdę.

ocenił(a) serial na 9
JohnWayne1

W takim razie mam pytanie. Mam nowe wydanie na blu-ray. Obejrzałem, ale nie widziałem sceny, gdy Winnicki opowiada Aniołowi dowcip o hot dogu. Wycieli ją, czy mi umknęła?

ocenił(a) serial na 10
loczeokos

Nawet nie wiem, bo tej sceny nie pamiętam, ale na pewno jest, bo w nowej wersji są wszystkie sceny plus poprawiona jest jakość obrazu. Odnowione Alternatywy 4 lecą chyba teraz w niedziele o 10 w TVP 1.

ocenił(a) serial na 9
JohnWayne1

Jest. Znalazłem. Dzięki.

użytkownik usunięty
JohnWayne1

Masz swoją perełkę, odrestaurowana wersje z ucietymi pasami od góry i dołu, zrobilem porównanie stopklatek :
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1e205e2fe05f9f5e
Pozostane przy mojej wersji DVD dopóki durnie z tvp nie nauczą sie robic POPRAWNIE restauracji.

ocenił(a) serial na 9
JohnWayne1

A po co wersje "odcenzurowane"? To tak, jakby chcieć rozebrać striptizerkę.

mak65

No właśnie o to chodzi, że 40 lat temu tej striptizerce pozaklejano czarną taśmą pewne strategiczne miejsca ;)

ocenił(a) serial na 9
Jarek_Mazurek_66

Pewien mroczek tajemnicy jest zwykle ciekawszy, niż goła p***a na wierzchu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones