PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 268
ocen
8,2 10 1 86268
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4

czy kochał ?

ocenił(a) serial na 10

Czy Anioł kochał swoją żonę ? Bo jak patrzę na niego i słucham tych tekstów jak mówi do swojej Miećki to myślę że jej nie kochał bo Miećka tylko przynieś , wynieść , pozamiataj żadnej czułości żadnego zrozumienia. Wysługiwał się własną żoną a czy ją kochał do dziś się zastanawiam. Albo ta Lewicka nauczycielka jak ona się zakochała na zabój w Furmanie to czy on odzwajemnił te uczucie ? On ją tylko lubił ale chyba jej nie kochał tylko te swoje kłusownictwo i psa Teodora.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Nie kochał.

ocenił(a) serial na 10
chemas

inni z mojego otoczenia mówili zupełnie co innego że Miećka go kochała bo spełniała jego zachciankę, choć Anioł nie doceniał tego. A z Furmanem to sama nie wiem.

kinomanka_13

Anioł żony pewnie nie kochał i ożenił się z nią ze względu na jej ojca, tak mi się wydaje.. A Furman po prostu nie umiał żyć razem z kobietą no bo mu przysłaniała te jego hobby, jak już napisałaś.

ocenił(a) serial na 10
darek14789

a coś tam było wspomniane o ojcu Miećki dzięki że mi przypomniałeś. Ja słucham uważnie co mówią ale nieraz mi pewne kwestie umykają.

kinomanka_13

W jednym odcinku Anioł w marzeniach robi karierę i wiąże się z kobietą tow. Winnickiego. Myślę, że nie kochał:(

ocenił(a) serial na 10
marta_uparta

Stanisław Anioł lubił marzyć na bogato, kobieta Winnickiego była śliczna obiektem marzeń, jest na kim oko zawiesić, trudno zatem dziwić się Aniołowi, wypada jedynie pogratulować dobrego gustu. A taki docent Furman, też dużył się w Ewie Majewskiej, młodej atrakcyjnej kobiecie, i jemu trudno się dziwić. Z Kobietami takimi jak żona Anioła czy nauczycielka Lewicka jest się w związku nie dlatego że się tego chce, tylko dlatego że się nie ma innego wyjścia. Anioł na bank nie kochał żony, docent Furman nauczycielki Lewickiej tym bardziej.

kinomanka_13

Widać, że młoda jeszcze jesteś. Jak się kobiety nie potraktuje w "przynieś, podaj, pozamiataj", to ona myśli, że jej facet nie kocha.
Tak więc odpowiedź jest jednoznaczna.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

"Miećka, chodź no tu ze ścierą"

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Ale ty masz problemy dziecko. Dorośniesz to sama zrozumiesz i nie będziesz musiała pytać na forum.

ocenił(a) serial na 8
kinomanka_13

Anioł się ożenił z Miećką, bo była córką jakiegoś lokalnego kacyka czy coś (dziennikarz telewizyjny mówi o tym w śnie Anioła, w domu Winnickiego). Sposób, w jaki ją traktuje, pokazuje wyraźnie, że między nimi nie było żadnego większego uczcucia.

A Furman to stary kawaler. Lewicka go zaskoczyła i nie bardzo wiedział, jak się zachować.

ocenił(a) serial na 9
kinomanka_13

"Ambasadorem pełnomocnym został mianowany Stanisław Anioł. Stanisław Anioł urodził się w rodzinie robotniczej w Pułtusku. Po ukończeniu szkół podstawowych tworzył udany związek z córką naczelnika miasta Mieczysławą. Osiągnąwszy wszystkie szczeble administracji miejskiej, przenosi się do Warszawy, gdzie udziela się w pracy fizycznej i społecznej. Ta działalność zostaje wyróżniona wysokim odznaczeniem państwowym. "

mam nadzieję, że pomogłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones