PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208675}

Alvin i wiewiórki

Alvin & the Chipmunks
6,6 665
ocen
6,6 10 1 665
Alvin i wiewiórki
powrót do forum serialu Alvin i wiewiórki

Na you tube jest mnóstwo kawałków z tego serialu . Niestety wszystko po angielsku :(
Szkoda że nie puszczą tego w telewizji , bo nie oglądałam tego w wersji polskiej.
Najbardziej podoba mi się czołówka , a właściwie piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=c0oM6ZKQlKA
Warto obejrzeć, Szymek robi zabójcze minki ;)
Mam 13 lat , a oglądałam i słuchałam z okrągłymi oczami , jak małe dziecko :)
Niech to puszczą w telewizji ! :)

Lady_Brittany

Eh polska wersja jest tylko z lektorem więc bez rewelacji piosenki śpiewali po angielsku, widziałem ją tylko na TVN jak miałem z 6-7 lat potem już nie miałem z nią styczności ale jakbyś chciała to mogę ci podesłać mnóstwo piosenek trochę tego narobili przez ponad 50 lat ;-)

Lord_Alvin

Oj narobili , narobili :)
piosenek mam wiele , ale jakby coś to p1a1n1f1u1@interia.pl
Czekam teraz na 3 część , a nawet z młodsza siorką napisałyśmy własny scenariusz :)
Ale jestem ciekawa , o czym będzie i jakie będą piosenki .
Ale może kiedyś puszczą ,, Szaleństwa ,, w telewizji , ostatnio na Polsacie puszczają dużo bajek zza oceanu , ale na Alvina się jeszcze nie natknęłam :) . Ostatnio szukam przede wszystkim gifów i ,, Przygody Chipmunków '' po polsku :)

Lord_Alvin

Dubbing powstał, ale zaginął w odmętach internetów

Lady_Brittany

Eh, Alvin jest super.
Mam nadzieje że nie jest ci głupio z tego powodu że mając 14 lat oglądasz Alvina, jeśli tak to nie powinno tak być, ja mam 18 (prawie) a oglądam i słucham Alviego, uważam jednak że Alvin w filmach aktorskich (może poza 3) jest strasznie irytujący.

P.S.
Masz może album Chipmunków i Chipettes Born to Rock?

Jacob Voorhees

JacobVoorhees mam pytanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones