PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710595}

American Crime

7,4 1 115
ocen
7,4 10 1 1115
American Crime
powrót do forum serialu American Crime

Jestem po 7 odcinkach 2 sezonu i uważam, że ta matka jest naprwadę egoistyczna. Ona nie przejmuje się synem, dzieciak łazi gdzie chce, robi co chce, ma ogromne problemy psychiczne. Prosił ją żeby odpuściła wtedy powinna darować sobie wojnę i podsycanie nienawiści i zająć się synem. Ona walczy dla niego, jasne dla siebie chyba ,bo ma poczucie winy. Jaka to matka jak dzieciak dwa dni lata pobity ,nie wraca do domu a ona tylko dzwoni do niego zamiast go szukać

owieczka

Masz rację, ale zamiatanie tego pod dywan, jak pewnie większość rodziców zrobiłaby w tej sytuacji, też nie jest dobra. Anne źle się za to zabrała.
Teraz pewnie na odcinkach nowy gość, Sebastian dostarczy dowody, Taylor zacznie mówić, może nawet Eric powie prawdę, ale niewiele to pomoże, dzieciak i tak sobie posiedzi. Pytanie czy tylko on?

benzacne

Mam nadzieję, że nie tylko on. Taylor mówił, że już wcześniej miał kontakty ze starszym chłopakiem, ja myślę że te jego skłonności to mają podłoże jakiego urazu z dzieciństwa. Mnie to zastanowiło, a jego matkę nie. Oboje powinni chodzić na tą terapię nie tylko Taylor, nie potrafią ze sobą rozmawiać to jest największy problem. Mnie właśnie nie chodziło o zamiatanie pod dywan tylko tak jak właśnie napisałaś, że Anne źle się za to zabrała. Powinna więcej czasu poświęcić synowi, wspólnie chodzić na terapię i przede wszystkim dużo z nim rozmawiać, żeby mógł się w końcu otworzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones