PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710595}

American Crime

7,4 1 115
ocen
7,4 10 1 1115
American Crime
powrót do forum serialu American Crime

odc. 1

ocenił(a) serial na 7

Bardzo dobry pierwszy odcinek, takie Stany Zjednoczone w pigułce, konflikty rasowe, uprzedzenia i zaskoczenie, że biali amerykanie wcale nie muszą być kryształowi.

Camilllla

gdzie mogę obejrzeć ten serial?

natalia_nieradko

Na ii tv (bez spacji) jest już odcinek z napisami :)

ocenił(a) serial na 7
Camilllla

Zgadzam się. I mimo to, że nie jest to łatwy w odbiorze serial, podoba mi się.

Camilllla

Ciężko było mi dotrwać do końca odcinka, który nie powalił mnie. Spodziewałem się czegoś lepszego. Klimat, aktorstwo, jak i fabuła nie zaskakują, poniekąd kuleją, a momentami drażnią i nudzą. Po pilocie ode mnie 5/10.

ari92

Wie ktoś może gdzie można znaleźć napisy do drugiego odcinka? Mnie pilot się nawet spodobał, ale ocenię czy będę go nadal oglądać po drugim odcinku.

Coco_5

Nie ma napisów.

Tomcio24

jest juz 5 odc. a napisów nie ma dalej od 2 odc. ;/

milenka20068

I pewnie nie będzie, bo nikt tego serialu już nie tłumaczy.

Tomcio24

a szkoda. bo ciekawie się zapowiadał.

Tomcio24

Przecież hataki tłumaczą.

Arek_59

Jest już drugi odcinek z napisami.

ocenił(a) serial na 8
Camilllla

Serial jest inteligentny, ale może aż za bardzo. Nie jest łatwy w odbiorze. Ma swoje błyskotliwe momenty, ale ta błyskotliwość opiera się na przenikliwym opisie zjawisk społecznych, kulturowych albo na przenikliwym sportretowaniu jakiejś postaci. Nie jest to na pewno rzecz nazbyt rozrywkowa.
Niektórzy aktorzy wypadli tu świetnie, zwłaszcza niewzbudzająca sympatii matka zamordowanego. Serial momentami wznosi się na taki pułap, że przeciętny widz nie za bardzo jest w stanie tam doskoczyć. Nie wiem czy to zaleta czy wada.
Tej produkcji na pewno nie da się zestawić z czysto rozrywkowymi i komercyjnymi serialikami dla młodzieży, gdzie jest akcja, szybkie tempo i łubu-du w każdym odcinku. To zupełnie inna półka i inna filmowa klasa.
Ogólnie American Crime podobał mi się i doceniam kunszt realizatorski, ale były momenty gdy się trochę wierciłem niespokojnie...

ocenił(a) serial na 10
per333

Właśnie, wielkiego rozgłosu nie zyska (choć na nagrody liczę), bo porusza tematy, na które nie chce się dyskutować i czasem ciężko jest je oglądać. Zmusza do myślenia i autorefleksji i dlatego właśnie mi się podoba.

Camilllla

Jestem przy drugim odcinku i może coś przegapiłem ale nie rozumiem jednego. Wydawało mi się, że ten meksykanin jest sprawcą morderstwa i gwałtu. On natomiast zwala winę na czarnego narkomana. Nie zrobili mu testów DNA? Nagle wierzą jemu i po zeznaniach chcą go deportować do Mexyku? Tym bardziej, że tam jest poszukiwany za morderstwo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones