PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97312}

American Dreams

7,4 164
oceny
7,4 10 1 164
American Dreams
powrót do forum serialu American Dreams

Zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem czy ktoś jeszcze dotrwał do końca, aczkolwiek ostatnio powróciłam do serialu i obejrzałam wszystkie 3 sezony. I muszę przyznać, że końcówka mnie trochę zawiodła.

Puenta z Meg niby mocna, w końcu ten serial jest jakby o Niej. Wszytko niby osadzone w epoce, acz zakończyło się bardziej gorzko niż słodko - feminizm we mnie płacze.

Beth nie potrafiła porozmawiać z mężem o tym, czego naprawdę chce. W rezultacie dziewczyna pójdzie w ślady matki JJ, która zawsze tylko marzyła o callege-u. Jest to trochę dziwne bo wystarczyło tylko oznajmić facetowi (który jest zresztą straszną pipą, poza tym całym marinsowaniem daleko mu do autorytaryzmu starego Jack'a), czego chce i zgodzić się na propozycję ojca. W końcu JJ nie stronił od pomocy swojego ojca, w tym przegrywając np. kasę na dom w ustawianych zakładach (gdzie ten honor żołnierza/sportowca?).

Meg rzuca wszystko dla któregoś-tam kolejnego faceta - studia, program, przyjaciół, rodzinę. W podążaniu za miłością nie przeszkadza Jej nawet fakt, że nie tak dawno myślała o randkowaniu z Samem. W ostatnich sekundach liczyłam, że może puenta będzie inna - Chris zachowa się jak facet i po prostu powie, że nie może Jej tego zrobić i ojdedzie sam. Jedyne na plus, że Meg postawiła się ojcu, który potraktował ją raczej niewybrednie (powstrzymując także żonę przed porozmawianiem z córką, też raczej w tonie rozkazu niż prośby).

Tak sobie myślę, że jedyne co ten finał wniósł to konstatację (połączoną z konsternacją), iż niedobrze było być wówczas afroamerykaninem i... kobietą.

Ale i tak serial bardzo przyjemny.

ocenił(a) serial na 8
creep_

Gdzie go można obejrzeć, ja go wszędzie szukam. Bardzo mi zależy.

ocenił(a) serial na 7
ola_carrot

http://www.tubeplus.me/movie/697519/American_Dreams/

ale tylko po angielsku, do tego serialu nie ma chyba nawet napisów (przynajmniej nie do całości).

ocenił(a) serial na 8
creep_

dziękuję bardzo :)

ocenił(a) serial na 7
ola_carrot

Jakby tam jakieś linki nie działały to pamiętam, że jeszcze z tego korzystałam z adresu: watchseries.lt/serie/american_dreams

Do niektórych odcinków/sezonów są chyba napisy angielskie, z większości tych portali można też ściągnąć pliki (tylko trzeba chwilkę pogrzebać w kodzie źródłowym strony i znaleźć właściwy link do pliku mp4 lub flv, zapewne instrukcje są do znalezienia na google).

Miłego oglądania :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones