American Horror Stories (2021)
American Horror Stories: Sezon 1 American Horror Stories Sezon 1, Odcinek 1

Człowiek guma – część 1

Rubber(wo)Man - Part One 50m
5,8 462
oceny
5,8 10 1 462
American Horror Stories
powrót do forum s1e1

Według mnie zdecydowanie nie jest to to samo, słaba gra aktorska, nie czuć tego vibe z American Horror Story, pierwsze dwa odcinki zdecydowanie odgrzewany kotlet - zupełnie niepotrzebnie. Liczę na coś lepszego i świeżego w następnych 14 odcinkach.

karol_drobniewski

gdzie oglądałeś?

ocenił(a) serial na 6
Sh4y25

Hulu

karol_drobniewski

A czy Hulu da się normalnie z Polski oglądać, czy trzeba to robić przez jakiś vpn?

ocenił(a) serial na 6
Zuetamiush

vpn niestety

karol_drobniewski

Polecisz jakiś program?

karol_drobniewski

A gdzie mieszkasz ze hulu mogles zarejstrowac?

karol_drobniewski

Odcinków będzie łącznie 7. Czyli jeszcze 5 przed nami.

ocenił(a) serial na 6
shaks1995

pamiętam, że miało być 8 ale widocznie stare info, no i drugi sezon już też jest zapowiedziany ;)

karol_drobniewski

Odcinków ma być 16.

ocenił(a) serial na 6
michax77

Tak ale 7 teraz i 9 za rok ;)

ocenił(a) serial na 5
karol_drobniewski

Jeszcze te nienaturalne zachowania postaci. W Murder House choć fanem 1 sezonu to nie jestem, to te postacie przeżywały jakiś większy ból, udrękę związaną z tym miejscem, nie chcieli się z tym pogodzić, było to widać, TUTAJ, mija kilka dni i CZILLERA UTOPIA, w przypadku niektórych to nawet nie tyle a dzień starczy i totalny luz jesteśmy martwi jest fajno <3 dialogi to żart a mnóstwo scen dosłownie cringe u mnie wywoływało, jak jeszcze 1 jakiś był w miarę, to przy 2 już głowa szła rozboleć od tego co się działo. Najbardziej to mnie irytowała sama główna bohaterka, cholernie irytująca i przerysowana do bólu a Sierra McCormick też w tej rolii się nie popisywała, naprawdę zbędne to było :/ opisy przyszłych odcinków i obsada w przyszłych odcinkach bardziej mnie ciekawi, więc trzymam nadzieję że będzie lepiej, no ale ta historia niestety mi nie podeszła.

karol_drobniewski

Przede wszystkim fatalny scenariusz, może efekt upchania historii na cały sezon w 2 odcinkach. Aktorstwo momentami żenujące. A na domiar złego przesadzone "humorystyczne" wstawki, które zamordowały oryginalne AHS.

karol_drobniewski

3 odcinek sporo lepszy, choć nic odkrywczego. Ale ja nie mam żadnych oczekiwań, bo AHS to jedna z najbardziej nierównych antologii jakie widziałem. A nawet nie chodzi że sezon sezonowi nie równy, co w samym jednym sezonie, nieważne czy całościowo dobrym czy słabym poziom skacze, dostajemy chałę, potem średniaka, albo dobre odcinki i tak na zmianę. Nie wiadomo na jakim poziomie będzie każdy odcinek.

Są 2 znakomite sezony, czyli Asylum, najlepszy oraz Murder House. Są też dobre, choć bardzo nierówne i czasami nudne serie, czyli Freak Show, Hotel (nie jestem pruderyjny, jednym z moich ulubionych seriali jest Spartakus, w którym seksu nie brakuje, ale przesadzili w Hotelu z ilością fiku miku) oraz Roanoke i Apokalipsa ( świetny sequel MH i Sabatu, ale też bardziej pastisz jak horror). A główny bohater tej serii i antagonista w jednym to świetna postać, wygląda jak wampiry z Wywiadu z Wampirem.

Reszta jest średnia, czyli Sabat (choć ma kilka ciekawych pomysłów i scen) oraz 1984, którego pozytywnego odbioru nie rozumiem. Bo to średni i nijaki sezon, w którym nawet sceny morderstw nie są jakieś za specjalne pomysłowe, może poza tymi w finale. O wiele lepiej sie bawiłem na innych hołdach dla slasherów z ostatnich lat, nawet na tym polskim slasherze jak na 1984, który nie był zły, ani dobry, po prostu był tak nijaki, że dosłownie nic z niego nie pamiętam, oprócz Emmy Roberts, którą do tej pory znałem głównie z ról wrednych lasek, a tutaj zagrała sympatyczną dziewczynę.

Choć i tak te słabe i średnie dwa sezony bije Kult (do dzisiaj nie zapomnę wątku wyjaśniającego kim jest Zodiak i to nie jest plus), który był tak zły, że prawie zrezygnowałem z AHS, a ja nie rezygnuję z seriali, nawet jak spadnie poziom. Kult był tragiczny w każdym elemencie do tego stopnia, że nie potrafię o Kulcie zapomnieć, taką wywołał we mnie traumę, jak może być zły serial i nieoglądalny.

ocenił(a) serial na 6
michax77

Dla mnie Kult zdecydowanie faworytem a zachwytu nad Murder House i Asylum nie rozumiem ;p

ocenił(a) serial na 4
karol_drobniewski

po czwartym odcinku też niestety słabo choć troche ratuje go Danny Trejo mimo że na ekranie może był z trzy minuty maks, to tylko pokazuje słabą fabułę czwartego odcinka, no ale trzeci odcinek to dopiero dno.Jeśli razem ma być 14 odcinków to czarno to widze

ocenił(a) serial na 3
karol_drobniewski

Z odcinka na odcinek coraz gorzej, ma to niewiele wspólnego z AHS. Za odcinek z tym BroHouse to ktoś powinien dostać z liścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones