PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 688
ocen
7,2 10 1 7688
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

Męczę się na tych odcinkach. Beznadziejne postacie, niby zakręcona fabuła niczym nie zaskakuje. Fajna jedynie czołówka i piosenki z lat 80. Poza tym kicha. Aż się cieszę, że Peters w tym sezonie nie zagrał.

ocenił(a) serial na 7
blackfield1

Beznadziejne postacie? Przeciez praktycznie kazda postac jest tutaj dobra lub bardzo dobra. Fabula wiadomo nie wazne jak by byla zakrecona to i tak ciezko by bylo o zaskoczenie bo kazdy moze byc mordercom, mimo wszystko mnie kilka razy zaskoczyla.

Boogeyman_filmweb

Blondie - kierowniczka obozu gra w każdym sezonie tak samo irytującą postać. Pamiętam ją z innego serialu i tam też miała taką rolę. Ja wiem, że nie ma co po takim serialu wymagać wybitnych postaci, ale oni są po prostu nudni.

ocenił(a) serial na 7
blackfield1

to tylko twoje zdanie. Dla mnie najlepszy sezon AHS i postacie i humor i sceny morderstw, wszystko tu gra dobrze

Boogeyman_filmweb

Jeszcze nie wiem, czy najlepszy, zobaczymy, jak się skończy, ale na pewno jeden z lepszych.

ocenił(a) serial na 8
niunia123_filmweb

Tak jak zawsze uwielbiałam serie AHS tym razem nie jestem w stanie skupić uwagi, nudzę się, jestem strasznie rozczarowana tegorocznym sezonem, wciąż daje szanse ale jeśli przy 4 odcinku nadal nie mam zainteresowania to widzę to słabo

ocenił(a) serial na 10
blackfield1

Uwazam, ze ten sezon jest swietny, kazda postac jest swietnie odegrana, fabula wciaga i nie wiem jakie niedopatrzenia tu widzicie, swietnie soundtrack

ocenił(a) serial na 3
blackfield1

Zgadzam się z postem. Ten sezon jest tragiczny, napisany na poziomie telenoweli i beznadziejnie zagrany (Roberts i Lynch są tu jedynymi znośnymi aktorami). Akcja opiera się tylko na banalnych zwrotach akcji pt. ktoś dobry okazuje się zły i na odwrót. Żadnej głębi czy ciekawego zarysowania postaci, w zamian za to - zgodnie z wieloletnią tradycją AHS - bezsensowne romanse i gadanie głupot. Jedyne co zasługuje na pochwałę to charakteryzacja. Również się cieszę, że Peters już nie tkwi w tym g**nie, podobnie jak mnóstwo innych, wspaniałych aktorów, którzy marnowali czas i energię na ostatnie kilka tragicznych sezonów (ściślej mówiąc, od Roanoke w górę).

ocenił(a) serial na 4
blackfield1

Zgadza się! Potencjał był olbrzymi, ale nie wyszło. Od piątego sezonu ten serial to cienki. Z resztą po odejściu Lange było wiadomo, że to zejdzie na psy.

ocenił(a) serial na 7
blackfield1

Także jestem załamana... co odcinek to gorzej. Zaczynało się świetnie- czuć było klimat lat 80, dobrze zarysowane postacie, ciekawa fabuła oparta na slasherach, które uwielbiam, zaje*ista czołówka i niespodziewane zwroty akcji. Mniej więcej od połowy sezonu zaczyna wiać nudą. Aktualnie jestem po obejrzeniu 8 odcinka i w sumie nie chce mi się oglądać dalej... odcinki nic nie wnoszą, masa niepotrzebnych przegadanych scen, w połowie ostatniego odcinka zaczęłam przeglądać facebooka na telefonie- dramat. Zmarnowany potencjał. Oglądam dalej z nadzieją, że może czymś mnie jeszcze zaskoczą i dlatego, że uwielbiam serię AHS. Ostatni dobry sezon to Hotel.

ocenił(a) serial na 8
Polilla

moj ty Panie.... jak to bylo nudne i "przegadane" to ja nie wiem co Ty ogladasz....

blackfield1

Nie ma Petersa i co gorsze - nie ma też S. Poulson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones