PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 688
ocen
7,2 10 1 7688
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

JAKIE TO BYŁO PIĘKNE, bardzo spodobał mi się sposób opowiadania poprzez syna Benjamina który poznaje historię (fajnie zobaczyć znowu Finna Wittrocka w serialu, trzymam kciuki aby powrócił w 10 sezonie jako część głównej obsady), to co wydarzyło się na obozie, to jak wszystkie duchy się zjednoczyły, zabijanie kilkakrotne Ramireza - rewelacyjnie wymyślone, no i morderstwo margaret O MÓJ BOŻE, JAKIE TO BYŁO KU*WA SATYSFAKCJONUJĄCE, tak nienawidziłem już tej postaci (żeby nic nie odbierać samej Leslie która świetnie odegrała tę rolę) i tak kibicowałem żeby spotkała ją najokrutniejsza śmierć możliwa jaka może być i to to było tak cudne, jedna z brutalniejszych zdecydowanie śmierci w AHS ale równocześnie fenomenalna. Bardzo mnie ucieszyło również że zarówno Donna jak i Brooke są final girls, zdecydowanie na to kobiety zasłużyły, Montana i Trevor - ich również kocham, to jak stali się jakby liderami na czele duchów którzy zażegnali morderstwa na obozie i to jak wszyscy trzymali Ramireza martwego aby syn Benjamina był bezpieczny, no i samo spotkanie Bobby'ego z ojcem to finalne i to jak na końcu zobaczył jego razem z rodziną szczęśliwych - aż się popłakałem w tym momencie, klimatyczna muzyczka na zakończenie i to "AHS 1984" wszystko tak idealnie pasowało, cudowny i satysfakcjonujący finał, złych spotkała kara, dobrzy mają względny spokój i można powiedzieć nie takie najgorsze życie, stworzyli sobie swoją własną społeczność w której jak widać są szczęśliwy (wieczne lata 80 <3) i Donna i Brooke które mają swoje życie i udało im się to wszystko przetrwać no i to "nie zapomnij o nas" do Bobby'ego który również odnalazł prawdę i pojednał się z ojcem. Rzadko widzi się w AHS tak bardzo szczęśliwe zakończenie i szczerze przyznam że w tym sezonie naprawdę chciałem żeby ci bohaterowie odnaleźli względny spokój i jestem z tego niesamowicie szczęśliwy. Zakochałem się w klimacie lat 80, w odwzorcowaniu slasherowych schematów, ścieżki dźwiękowej z tamtego okresu, w postaciach i w całokształcie, sporo hejtu jest na ten sezon, ale osobiście mnie kupił jak dawno żaden, w moim rankingu stawiam go zaraz po Asylum (to oczywiście jedynie mój osobisty ranking :) ). Mam teraz ogromnie pozytywne nastawienie co do 10 sezonu i mam nadzieję że będzie tak samo udany jak ten.

Eighties Forever! <3

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

To był odstani odcinek myślałem że bedzie 10 ?

ocenił(a) serial na 10
Lucek__90

Początkowo miało być 10 ale w trakcie nagrywania sezonu ostatecznie sezon został skrócony do 9.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

W tym sezonie było czuć straszny brak pomysłu na scenariusz i chęć wydłużenia go za wszelką cenę. Pierwszą połowę sezonu spokojnie można by zamknąć w dwóch odcinkach i wyszłoby to z korzyścią dla serialu.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Ja tylko nie do końca rozumiem, czemu Brook 30 lat później wygląda dokładnie tak gdyby miała lat 50....

ocenił(a) serial na 9
miutku

Ja też tego nie rozumiem. Dziwnie akurat tą sytuację wyjaśnili reszta jest w porządku.

ocenił(a) serial na 4
miutku

A na ile lat powinna wyglądać skoro minęło 30 lat?

ocenił(a) serial na 6
miutku

Byłem przekonany, że jej wygląd wziął się z tego, że będąc na łożu śmierci, zawarła pakt z Szatanem, bo jej wersja zdarzeń była tak głupia, że nie chciało mi się w nią wierzyć.

miutku

przecież Brooke powiedziała, że jej mąż jest dermatologiem oraz że korzysta z medycyny estetycznej tj. wypełniaczy.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Bardzo mi się podobał finał sezonu! aktor grający syna Benjamina jest świetny! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones