PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810489}

American Horror Story: Apokalipsa

American Horror Story: Apocalypse
7,2 11 875
ocen
7,2 10 1 11875
American Horror Story: Apokalipsa
powrót do forum serialu American Horror Story: Apokalipsa

Szczerze od 5 sezonu byłam dość sceptycznie nastawiona do serialu, niestety z sezonu na sezon robił się coraz gorszy. Wprowadzenie Lady Gagi było beznadziejnym posunięciem przynajmniej w moim odczuciu. Ten sezon również zaczął się podobnie temat odgrzewany tysiące razy ale odcinek 4 daję nadzieję na coś więcej. Trochę skojarzył mi się z mrocznym Harrym Potterem

ocenił(a) serial na 7
karolonka

Nie wiem czemu ucięło mi pół wypowiedzi...
W każdym razie porównanie do Harrego to w tym przypadku nie obelga. Czy ten sezon ma szansę na powrót do poziomu pierwszych sezonów mam nadzieję że tak i czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki. Czy ktoś tu ma podobne odczucia?

ocenił(a) serial na 6
karolonka

Ja również byłam sceptycznie nastawiona do tego sezonu, ale jeśli dalej będzie trzymał taki poziom jak jest dotychczas to ochrzczę go moim ulubionym. A postać Michaela to taki sztos. że ja nie wiem

ocenił(a) serial na 6
_beetlejuice

Szkoda tylko, że tak mało jest dorosłego Michaela :(.
Znowu się spotykamy xDD.

ocenił(a) serial na 6
N00NA

Mi tam bardzo odpowiada młodszy Michael ;3

ocenił(a) serial na 5
karolonka

A według mnie Gaga bardzo dobrze wypadła. Byłem szczerze zdziwiony, że umie grać i to dobrze grać.

ocenił(a) serial na 7
Daroo_3

Mi się wydaje że to dobór ról jej pomógł mi ona nie leży... Wolałabym zamiast niej ogladac Jessice Lang i uważam, że ona jest świetną aktorką a nie Gaga zresztą wszystkie sezony w których zagrała ( Gaga) były słabe

ocenił(a) serial na 7
karolonka

"wszystkie sezony w których zagrała ( Gaga) były słabe"

Ale nie przez Gagę, te sezony były po prostu słabe same w sobie, oczywiście moim zdaniem. Nie to, że uważam, że Gaga jest wspaniałą aktorką, ale nie zagrała źle, wręcz pozytywnie zaskoczyła. Przed "Hotelem" obawiałam się, że obsadzenie piosenkarki w danej roli nie skończy się dobrze, ale ona naprawdę nie była sztywna i potrafiła grać. Wpasowała się jedynie w słabe historie i nie powiem, bo nie chciałabym jej zobaczyć raz jeszcze w AHS, ale i tak nie wspominam jej źle.

karolonka

Może zostanę teraz "wybuczana", czy wyśmiana, ale uważam "Hotel" za świetny sezon. Podobał mi się bardziej, niż "Murder House", czy "Asylum". Klimat trafił do mnie od razu, soundtrack i szata graficzna, miodzik. No i postacie mi się podobały niesamowicie, w tym nieśmiertelna Pani March. Lady Gaga pasowała do wizerunku długowiecznej wampirzycy, takiej nieco eterycznej, pociągającej w nieoczywisty sposób jak ulał. Uwielbiam Jessicę Lange, ale nie potrafię wyobrazić sobie jej jako Hrabiny. No i kiedy brakło jej w "Hotelu", inni aktorzy mieli szanse się pokazać. Przecież postać Liz Taylor to jest coś niesamowitego, Denis O'Hare przeszedł samego siebie! Aktorka wybitna, nie pozostawia to złudzeń, ale moim skromnym zdaniem, cała seria nie straciła aż tak dużo przez to, że jej nie ma tylko dlatego, że historie po prostu nie były tak porywające, jak w pierwszych sezonach.

ocenił(a) serial na 7
beniubeniu

Dlaczego każdy ma prawo do własnej opinii tak jak nikt mnie nie przekona że Gaga była dobra w swojej roli bo jestem zdania że ktoś inny by to zagrał poprostu lepiej a co do tego że historie były kiepskie moim zdaniem miały fajny potencjał oprócz 6 ale coś gdzieś poszło nie tak niestety

beniubeniu

Zgadzam się, bardzo dobrze wspominam 5 sezon, moim zdaniem jeden z najlepszych.

ocenił(a) serial na 5
karolonka

Porównywanie aktorki z wieloma nagrodami, w tym z 2 Oskarami, do aktorki której to była 2 duża rola jest dość dziwne, że tak powiem :P Zresztą Gaga za Hrabinę dostała złotego globa. Ile początkujących aktorek może się pochwalić takim osiągnięciem ? ;)

ocenił(a) serial na 7
Daroo_3

Mi się nie podobała w tej roli i ktoś zmuszał ich do obsadzania kogoś początkującego nie sądzę chcieli gwiazdkę pop to obsadzili jednym może się to podobać innym nie i jasne że skoro oglądam serial który jest robiony profesjonalnie chciałabym oglądać profesjonalnych aktorów bardzo się cieszę że nie ma jej w tym sezonie i jestem wdzięczna producentom że naprawili ten błąd

ocenił(a) serial na 9
karolonka

Okropnie plujesz jadem dziewczyno. Gaga dostała za role Złotego Globa, a teraz jest nominowana do oscarow, wiec twoje niczym nie podparte zastrzeżenia są o kant pośladków. AHS od pierwszego sezonu słynie z różnorodnej obsady, ale jak widać to niezauważalne dla polaczka.

ocenił(a) serial na 7
octavessens

Haha ale żenująca wypowiedź

ocenił(a) serial na 7
karolonka

Obrażenie kogoś bo nie zgadza się z Twoją opinia brawo na prawdę i gratuluję uwielbienia wszystkich aktorów na świecie oraz uznawania się za wszewiedzaca i super światowa

ocenił(a) serial na 9
karolonka

żenujące jest twoje plucie jadem i nieuzasadnione. Współczuje Ci, jeśli na innych platformach życia tez jesteś taka nieszczęśliwa

ocenił(a) serial na 7
octavessens

No tak oczywiście bo fakt że nie podobała mi się Lady Gaga sprawia że ma na pewno mam smutne życie... Nie taki był temat... Smutni są ludzie którzy tylko potrafią obrażać innych bo mają czelność mieć inne zdanie... Ale spokojnie za pewne Ciebie to nie dotyczy takie światowe osoby to omija....

ocenił(a) serial na 7
karolonka

Fakt jest taki, że plujesz jadem przeraźliwie. I tyle. Widać od samego początku Twoich postów uprzedzenie. I tak. Gaga zagrała bardzo przyzwoicie, za co jak już wspomniano wcześniej, dostała złotego globa. ;) Więc może i dla Ciebie był to błąd, aczkolwiek jesteś podejrzewam w zdecydowanej mniejszości.

ocenił(a) serial na 7
John_Nazario

No bez przesady po pierwsze wątek był nie o tym po drugie każdy ma prawo do własnej opinii i nikt nie powinien z tego tytułu nikogo obrażać. Nawet jeśli jestem w mniejszości to nie zmienia faktu że taka jest moja opinia. Nikogo do niej nie zmuszam więc oczywiście jest powód do ubliżania i wyzywania od Polaczków... Powinnam się zgodzić i się nie odzywać bo przecież ktoś ma inne zdanie i to oni powinno być najważniejsze... Taki apel szanujmy się i nie wyciskajmy swoich opinii innym do gardła każdy ma prawo do własnej nawet jeżeli ktoś inny się z tym nie zgadza i proszę zakończmy ta dyskusję ona nic nie wnosi a wątek był o czym innym

ocenił(a) serial na 7
karolonka

Nie, oczywiście masz prawo do swojego zdania. Ale ja Cię nie wyzywam. :P

karolonka

Moim skromnym zdaniem sezon hotel to cudo. Od wspaniałej scenografii po świetnie dobraną muzykę hotel był kompletną całością. ,,Zimna gra'' Gagi idealnie wpasowała sie w postać Hrabiny przez co pokochałem jej postać. Co do Apokalipsy również uważam, że sezon jest bardzo obiecujący z uwagi na narastające napięcie z odcinka na odcinek i nie oszukując się powrót starych bohaterów. W końcu Ahs po dwóch sezonach wrócił na dawne tory...

ocenił(a) serial na 7
Phyill

Mi osobiście w hotelu najbardziej podobał się Evan Peters;) a najbardziej sezon 1 ,2 i 4 mam nadzieję, że ten sezon dołączy do tego grona:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones