American Horror Story: Apokalipsa (2018)
American Horror Story: Apokalipsa: Sezon 8 American Horror Story: Apokalipsa Sezon 8, Odcinek 7

Zdrada

Traitor 45m
7,5 374
oceny
7,5 10 1 374
American Horror Story: Apokalipsa
powrót do forum s8e7

S08E07

ocenił(a) serial na 9

Mam pytanie co do odcinka. Wiem, że to retrospekcja z wcześniejszych wydarzeń przed apokalipsą, ale nie rozumiem tego, że w poprzednich odcinkach, które miały miejsce po apokalipsie Mallory nie ma pojęcia, że jest czarownicą i to samo z Coco. Coś musiało się wydarzyć i musiały stracić pamieć mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione. W sumie to samo z Evie(Joan Collins). Zauważyliście czy po prostu jestem głupi, albo cos przeoczyłem?

ocenił(a) serial na 5
Domter

Coco, Mallory i ta trzecia były pod wpływem zaklęcia - jest to wyjaśnione w ostatnich scenach z bunkra. Postać z bunkra grana przez Joan Collins to inna postać niż ta czarownica czytająca w myślach.

ocenił(a) serial na 9
urbi15

To ta sama postać... więc też musiała być pod wpływem jakiegoś zaklęcia.

ocenił(a) serial na 5
Domter

Uzasadnij.

ocenił(a) serial na 9
urbi15

moj blad, masz racje :)

ocenił(a) serial na 5
Domter

Inna sprawa: czy ja coś pomieszałem? Czas akcji retrospekcji to 3 lata przed bombą, a w tym odcinku jest scena sprzed 2 lat przed bombą w której Cordellia wskrzesza Myrtle. Z tym że Myrtle była obecna od samego początku, od pierwszej wizyty u czarowników, przed poznaniem Michaela.

ocenił(a) serial na 10
urbi15

Gdzie była mowa o trzech latach przed apokalipsą? Mi się wydaje, że pierwszy punkt w czasie to te dwa lata podane w tym odcinku.

ocenił(a) serial na 5
mmm_kuzba

4 odc. - pierwsza scena w siedzibie czarowników

ocenił(a) serial na 10
urbi15

Zgadzam się! Dziura w fabule!

ocenił(a) serial na 5
mmm_kuzba

może apokalipsę liczą od odkrycia Michaela przez czarodziei

ocenił(a) serial na 10
gang_bang

Dobra teoria. Rzeczywiście, na początku odc. 4 czarodzieje poznali Michaela, a dopiero za jakiś czas zapraszają Kordelię. Może minął rok.

ocenił(a) serial na 5
gang_bang

Michaela odkryli 3 lata przed bombą (jak wyżej, odc. 4, pierwsza scena w siedzibie czarowników). Cordelia wskrzesiła Myrtle 2 lata przed apokalipsą (odc. 7). Przed bombą i przed apokalipsą to to samo. Tak więc najpierw czarownice (w tym również Myrtle) spotkały się z czarownikami ws. Michaela, a potem została Myrtle wskrzeszona przez Cordelię. Można to wytłumaczyć jedynie tak: Myrtle umarła między 2 a 3 lata przed apokalipsą ale te sceny (jeszcze) nie zostały pokazane. A ponieważ Cordelia jej potrzebuje to wskrzesiła ją (co zobaczyliśmy w 7 odc.). Biorąc pod uwagę że scenarzyści AHS to idioci/ albo mają widzów za idiotów.. to może tak być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones