PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 815
ocen
8,1 10 1 71815
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

...ostatni odcinek fatalny! Gorsze zakończenie miał chyba tylko Dexter.

ocenił(a) serial na 9
Nadgnity

Zajebiś*ie fatalny!! Tak jakby chcieli to jak najszybciej skończyć, ehhh

użytkownik usunięty
extranick

Hehe, najgorsze zakończenie to miał ,,Life on Mars" US :)

użytkownik usunięty
extranick

Właśnie

ocenił(a) serial na 10
Nadgnity

Może jestem nienormalny, ale dla mnie ostatni odcinek był bardzo fajny. Wyjaśnili bardzo wiele wątków. Ten odcinek był takim nagłym wybuchem, co mi się bardzo podobało.

ocenił(a) serial na 8
Nadgnity

MI tam się podobał. Nie było co prawda tyle akcji, co w poprzednich, ale był ciekawy i jak napisano powyżej wyjaśniono wiele wątków :)

ocenił(a) serial na 10
Nadgnity

Jestem na etapie przed finałem 1 sezonu Dexter'a ale jeżeli tak wyglądają fatalne zakończenia to już nie mogę się doczekać !

ocenił(a) serial na 8
TheFierceLunatic

Ja obejrzałem wszystkie sezony i odcinki Dextera - jest na prawde świetny... Ale - fakt jest taki, że ostatni odcinek, ostatniego sezonu, z resztą jak cały sezon był po prostu słaby - zepsuli to.. Wydaje mi się, że zbyt wiele chcieli 'wycisnąć' z tego serialu i to zj*bali. Serial powinien się zakończyć sezonem 5.

ocenił(a) serial na 8
TheFierceLunatic

Ja się nie mogę doczekać kiedy dobrniesz do odcinka kończącego serial :D Choć właściwie już poniekąd zostałeś ostrzeżony więc może nie będzie to dla Ciebie aż takim zaskoczeniem jakim było dla tych, którzy oglądali ten serial na bieżąco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones