PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 815
ocen
8,1 10 1 71815
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Najlepszy z sezonow !

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie bomba, ogladalam 1 i nie jest tak mocna jak 2 :)
3 jeszcze nie ogladalam..

angerika

3 sezon jest lekki i przyjemny, nie nastawiaj się na ciężki klimat typu Asylum bo nie znajdziesz :C podobny sezon do 1 a nawet lżejszy

kam001

moim skromnym zdaniem

ocenił(a) serial na 10
kam001

Nie nastawiam sie w sumie na tak dobry sezon.. jednakze troche ciekawosc zzera dlatego kilka obejrze... wiem ze 2 nic nie przebije ale jak ju zaczelam to zobacze co wymyslili :P

ocenił(a) serial na 8
kam001

Do obejrzenia trzeciego sezonu zachęciła mnie Kathy Bates - dobra aktorka obok Lange? Wchodzę! Wszedłem i... poszedłem :) Niestety, wystarczyły mi dwa lub trzy odcinki, by stwierdzić, że to niestety nie jest to ;]

Za to drugi sezon oglądałem już dwa razy - jest niemal idealny, parę wątków można by zmienić/pominąć, co nie zmienia faktu, że sezon drugi AHSu to mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 10
Einshaew

Jak najbardziej sie zgadzam ! :) 2 jest genialna !

ocenił(a) serial na 8
angerika

:]

A Ty co byś zmieniła w drugim sezonie AHS?

Einshaew

jeżeli chodzi o Coven to myślę, że są do wyłapania przebłyski geniuszu :) jednakże żednen z sezomów nie jest do siebie porównywalny ... więc daruję sobie wybieranie 'który lepszy', każdy jest genialny w swej unikalnej formie :)

ocenił(a) serial na 8
kam001

True, pierwszy sezon też odpuściłem po pierwszych odcinkach - drugi sezon przykuł moją uwagę od samego początku aż do końca. Czekam na czwarty! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones