PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Myślałem, że dam radę obejrzeć ten sezon do końca... Właśnie w 30 minucie 12 odcinka zdałem sobie sprawę, że jednak nie. Miałem 3 postacie dla których oglądałem ten serial - Ma Petite, Ethel i Maggie. Twórcą scenariusza jest chyba sam George RR Martin, bo to kolejny serial który odechciało mi się oglądać w trakcie. Chyba gloryfikacja postaci tutaj polega nie na pozwoleniu im przeżyć, a na wymyśleniu im coraz to bardziej wyszukanych sposobów na śmierć. To pierwszy serial któremu z czystym sercem dam niską ocenę, ze wzgl na zmarnowanie takiego potencjału. Żenada

ocenił(a) serial na 7
h2owinx

Na tym ten serial polega, że postaci mają umierać... a my mamy jako widzowie naiwązać do tego czasu jakąś więź emocjonalną... Nie martw się - postacie wracają w kolejnych seoznach w innych wcieleniach ; )

ocenił(a) serial na 6
h2owinx

Zakończenie żenujące. Cała trupa powiedziała Dandy'emu, że odchodzą, po czym zostali, żeby Dandy mógł ich zabić :) A później strasznie nudny wątek z Elsą w Hollywood... Szkoda, bo więcej się spodziewałam po serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones