PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Dokładna data premiery

ocenił(a) serial na 8

Czwarty sezon American Horror Story będzie miał miejsce 6 pażdziernika 2014r. Nie wiem jakie będzie opóźnienie emisji w PL, ale raczej nie będziemy długo czekać :)

"Freak Show" podobno ma być klimatycznie bardziej podobny do mrocznego "Asylum" niż do ala fantasy "Coven". I ode mnie już na wstępie wielki plus za to dla 4 sezonu :)

Ma pojawić się kobieta z brodą, morderczy clown, siłacz czy kolekcjoner dziwadeł.

Coś czuję, że ten sezon będzie bardzo dobry ;D

SilverP

Po Twoim opisie wykur**ście się zapowiada!:D
a Teraz pozostaje tylko czekać do października ;]

SilverP

CONCHITA WURST W AHS?! ;)

ocenił(a) serial na 8
flora7

Jessica Lange podobno uczyła się niemieckiego akcentu, a w Austrii (skąd pochodzi Conchita) mówi sie głównie po niemiecku... wychodzi na to że samego Wurst nie zobaczymy na ekranie, ale Lange, która będzie go grała xD

wszystko układa się w idealną całość :P

ocenił(a) serial na 8
SilverP

Kobieta z broda cyrk zaczyna mi to przypominac Carnivale

ocenił(a) serial na 4
SilverP

Ja gdzieś czytałem, że Murphy'emu podobał się humor w trzecim sezonie i czwarty ma być utrzymany w podobnym duchu. Mam nadzieję że twoje źródło jest prawdziwe, bo nie zniósł bym gdyby mój ukochany serial znów zmienił się w show dla nastolatek.

ocenił(a) serial na 8
SuperWho

początkowo miało być klimatycznie podobnie do Coven, ale z czasem jak pomysłów na 4 sezon przybywało to twórcy postanowili zrobić z tego bardziej mroczny sezon :)

SilverP

15 październik premiera FX

ocenił(a) serial na 8
kam001

czyli przełożyli premierę?
skąd to info? ;)

SilverP

si ....
http://www.examiner.com/article/who-s-new-to-american-horror-story-s-freak-show

ocenił(a) serial na 8
SilverP

Brzmi naprawdę świetnie!!! Ale niestety póki co się nie napalam, bo Coven też brzmiał fajnie, a moim zdaniem wyszło średnio :P

P.S. Do premiery (15.10) muszę koniecznie obejrzeć Carnivale, żeby mieć porównanie, bo zapowiada się podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones