PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 086
ocen
6,8 10 1 36086
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

W najnowszym odcinku wg mnie dostaliśmy spory hint na to ze ELSA to może zostać siostra jude z asylum. W scenie początkowej gdy ELSA informuje że chce włączyć film, jeden z franków mówi coś w stylu " tylko nie znowu sign if the crosd" który był ulubionym filmem siostry jude z asylum gdzie go puszczala.
Co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 10
balduran0

Szczerze to w scenie, w której Elsa siedziała w samochodzie i sprzedawała Dandy'emu cyrk, widziałam w niej siostrę Jude. Ten deszcz tak strasznie mi się kojarzył ze sceną z Asylum, że zdziwię się, jeśli Elsa jednak nie okaże się siostrą Jude.

ocenił(a) serial na 9
balduran0

To nie możliwe, ponieważ Elsa ma amputowane nogi, które zastąpiła protezami. Siostra Jude miała nagi!

ocenił(a) serial na 10
Dark_Cat

jak można się tak bardzo pomylić by napisać "nagi" zamiast "nogi"? ;)

użytkownik usunięty
Dark_Cat

No to może są siostrami?

ocenił(a) serial na 9

to nie jest głupia myśl bo w sumie nie wiemy czy siostra Jude nie miała rodzeństwa. A poza tym w odcinku american Horror Story Freak Show w którym Elsa śpiewa Life on Mars widziała na widowni swoją sobowtórkę. poza tym nie wiem czy dobrze pamiętam ale kiedy Maggie jej wróżyła mówiła coś o bliźniaczo podobnej osobie która zniszczyła karierę Elsy (Siostra Jude śpiewała w zespole na początku) i ta mimo, że Maggie była oszustka bardzo się wtedy wzruszyła. więc może coś w tym jest.

balduran0

poza tym pepper widziała elsę na okładce jakiegoś czasopisma

ocenił(a) serial na 10
balduran0

Nie "sign if the crosd" tylko SIGN OF THE CROSS

Einshaew

Autokorekta, można było to na logikę wziąć, tym bardziej ze w innym temacie napisałem poprawnie

ocenił(a) serial na 10
balduran0

Żyjemy w czasach, w których błędy usprawiedliwia się autokorektą ;]

Einshaew

Jak mówiłem weź to na logikę napisałem to samo poprawnie w innym temacie a tamtego posta napisałem wcześniej .

ocenił(a) serial na 8
balduran0

To Mary Eunice puszczała ten film , tak mi się zdaje .

balduran0

po odcinku z Pepper odniosłam podobne wrażenie. oczywiscie niektore rzeczy sie niezgadzaja ale jest bardzo duzo powiazan miedzy freak show a asylum (im blizej finalu tym coraz wiecej).
po ostatnim odcinku (12.) pojawilo sie kolejne powiazanie tzn Hans Gruper nazista lekarz ktory odcinal nogi Elsie to przeciez Hans Gruper zdemaskowany nazistwa z asylum ktory pracowal w psychiatryku jakos dr. Arden.
Siostr Jude trafila do asylum jako gwiazda klubu nocnego z problemem alkoholowym gdy po pijaku kogos tam potracila czyli wydaje sie to byc dosc prawdopodobna wersja przyszlosci dla elsy

monikfam

"tzn Hans Gruper nazista lekarz ktory odcinal nogi Elsie to przeciez Hans Gruper zdemaskowany nazistwa z asylum ktory pracowal w psychiatryku jakos dr. Arden. "
Haha, niezłe :D Dzięki za info! :)

ocenił(a) serial na 5
balduran0

Niektórzy kochają fanfiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones