PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Emma Roberts

ocenił(a) serial na 8

-What do we do now ?
-Steal her jewelry. And bury the bitch. xd

Najlepsza scena z panią Basset . Należało się Maggie , polubiliście jej postać?
Mi była obojętna tak na prawdę , wolałem Emme jako bitch Madison w Covenie , pasowała do roli . ;) Co sądzicie ?

ocenił(a) serial na 9
sebek1654

Wstrząsnęło mną trochę, polubiłem, może nie tylko ze względu na charakter, ale głównie za urodę i szkoda mi jej było.
SCENA Z TYM ZŁYM PRZEROBIONYM NA COŚ ALA MEEP MISTRZOSTWO
Kozacka końcówka sezonu
Wątek z Barneyem i jego lalką też elegancki
I w końcu powrót Dandiego
Najlepszy sezon!

ocenił(a) serial na 8
extranick

Czy najlepszy hmm , fajny temat tylko efekt końcowy dość słaby, a szkoda bo aktorzy nowi naj. (Finn , Neil) Ale AHS jest moim ulubionym serialem i "każdy" sezon obejrzę z przyjemnością .

ocenił(a) serial na 9
sebek1654

Co prawda trzeciego nie oglądałem, bo wydaje mi się, że jest marny i pewnie mam rację :P, ale

Pierwszy sezon to taka rozgrzewka, bez większego rozmachu, za dużo miłości, za dużo jego nastoletnich fanek i słaba końcówka

Drugi sezon, początek niesamowity, ale niestety końcówka bardzo zepsuta, gdyby nie ona, to na pewno bym go uważał na najlepszy sezon, ale niestety nie był zbyt równy, choć przewaga nad pierwszym ogromna.

Trzeci nie widziałem, pewnie nie zobaczę

Czwarty dość równy, choć w sumie z mniejszym rozmachem niż sezon drugi, ale końcówka trzyma poziom i nie mam się do czego przyczepić.

Tak czy siak, Asylum i Freak Show są genialne, ze względu na wątki (zwłaszcza Asylum), bohaterów (!), aktorstwo, muzykę, no i genialny klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones