PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Farmiga, Rabe, Quinto!

ocenił(a) serial na 7

niestety stalo sie, okropna Roberts wygryzla o wiele ladniejsza i bardziej utalentowana Farmige,
Quinto w 2 sezonie byl MISTRZEM, a Rabe jak zawsze ma cos w sobie co przyciaga :) wolalabym
zeby nie pojawiali sie nowi aktorzy, 1 i 2 sezon byly najlepszymi, 3 tez bylby do zniesienia gdyby nie
idiotyczna postac kochanego przeze mnie Petersa i niepotrzebny watek romansu z Emma i Taissa :
(

ocenił(a) serial na 5
juulencja

Ze stwierdzeniem, że Farmiga ma większy talent aktorski niż Roberts się nie zgodzę. Reszta to święta prawda :)

ocenił(a) serial na 4
juulencja

Nawiązując do aktorów, stwierdzam że 3 część była świetnie dopasowana ludźmi do ich ról! Jednak zgodzę się całkowicie z jednym - postać Petersa była tak idiotyczna że popsuła pół sezonu.....

ocenił(a) serial na 4
moon_luna

Ja nie przepadam za młodą Farmingą. Nie widziałem jej nigdzie poza AHS, ale w tym serialu gra strasznie. Zawsze tak samo. Po za tym dostaje takie bezpłuciowe role. Myślę że Roberts może jeszcze zaskoczyć. Farminga wyczerpała już 2 szanse.

ocenił(a) serial na 4
SuperWho

Farmingę spotkałam ostatnio jeszcze w Bling Ring np. Ale jej rolę odebrałam negatywnie.

juulencja

Szkoda, że Taissa nie zagra, jak dla mnie była świetna. Za to za Roberts nie przepadam...

AloeMind

Zgadzam się. Mam takie same odczucia.

ocenił(a) serial na 7
wincio24

dokładnie o tym mówię :)

ocenił(a) serial na 7
juulencja

Mi się tam Emma podobała. Nie, żebym ją lubiła, ale muszę przyznać, że to, co zobaczyłam w AHS mi się podobało. A Taissa... no cóż, mam do niej sentyment po I sezonie, więc ją lubię, ale jak zaczęłam czytać o niej i zobaczyłam negatywne opinie, to zaczęłam zwracać większą uwagę na jej grę, i faktycznie nie była ona na najwyższym poziomie, ale również nie była taka zła ;)

ocenił(a) serial na 8
juulencja

Nie będzie Taissy?! TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK CHWALMY PANA!!!!!!!!! Już się martwiłem, że po raz 3 dostaniemy wątek Evans-Farming, ale nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i dał sobie z tym spokój.

conti01

zamiast tego bedzie pewnie watek evans-roberts, zeby raz na sezon chlopak dostal kogos innego niz taisse xd

ocenił(a) serial na 7
ephelouss

moim zdaniem w 1 sezonie ich wątek był rewelacyjny i uwielbiam patrzeć na ich przygody miłosne, o ile tylko nie są tak idiotycznie poprowadzone jak w 3 sezonie, kiedy to zupełnie niepotrzebnie wprowadzono jakiś miłosny trójkąt i ogłupiono Petersa :)

ocenił(a) serial na 7
ephelouss

moim zdaniem w 1 sezonie ich wątek był rewelacyjny i uwielbiam patrzeć na ich przygody miłosne, o ile tylko nie są tak idiotycznie poprowadzone jak w 3 sezonie, kiedy to zupełnie niepotrzebnie wprowadzono jakiś miłosny trójkąt i ogłupiono Petersa :)

juulencja

Miejmy nadzieje, że to zmienią :X

juulencja

widziałam Emmę w AHS i Wild Child, granie głupich, pustych dziewczyn wychodzi jej świetnie. W innych wypada po prostu źle (oczywiście moim zdaniem)

ocenił(a) serial na 4
skuter1998

pierwszy raz oglądałam ją jak byłam młodsza w "nieidealnej" i z tą rolą kojarzy mi się najbardziej. Dobrze zagrała w "całkiem zabawna historia" czy "Millerowie", więc moim zdaniem nie tylko tępe laski może zagrać.

ocenił(a) serial na 6
juulencja

Farmiga gra zawsze tak samo i zawsze z tobą samą twarzą :) ja właśnie liczę na to że Roberts w 4 sezonie

ocenił(a) serial na 7
blacky93

być może macie racje że Farmiga wcale nie jest taka dobra, mam do niej sentyment za 1 sezon gdzie grała (dla mnie!) ciekawą postać i uważam że jest śliczna - stąd subiektywna ocena ;) mimo wszystko będę za nią tęsknić w 4 sezonie, a na Roberts i Sidibe nie będzie mi się miło patrzeć :(

ocenił(a) serial na 9
juulencja

W pełni się zgadzam. U Roberts ciężko mówić o jakiejkolwiek grze aktorskiej. Rabe i Quinto by było super ponownie zobaczyć, chociażby gościnnie. Ciekawe też, co dla Conroy wymyślą, w I s. była obłędna.

ocenił(a) serial na 4
juulencja

Jedyne co w Farmidze jest utalentowane to nazwisko (patrz: Vera Farmiga), reszta to totalne drewno. Postać Violet w pierwszym sezonie była interesująca, ale tylko dlatego, że dziewczyna najwyraźniej zagrała samą siebie. W "Coven" pokazała, że jest po prostu kiepską aktorką.
Lily Rabe to faktycznie ogromna strata, a Quinto zagrał tylko gościnnie w jednym sezonie, więc seria go nie "straciła", tylko po prostu nie zaprosiła do kolejnych.

Emma Roberts zagrała bardzo dobrze w trzecim sezonie. To, że jej postać była irytująca i głupia, nie znaczy, że taka sama jest też aktorka (vide Joffrey z Game of Thrones).

avenitr

Ciotką Emmy jest Julia Roberts, która podobno (jeśli wierzyć internetom) bardzo pomogła jej w zrobieniu kariery :/
Ja wolałam młodą Farmigę, Roberts jest dla mnie zbyt przerysowana i sztuczna, ale to kwestia gustu ;)

ocenił(a) serial na 9
avenitr

Quinto zagrał w 1 i 2 sezonie, więc można mówić o pewnej stracie.

avenitr

Ciotką Emmy jest Julia Roberts, która (jeśli wierzyć internetom), baaardzo pomogła jej w zrobieniu kariery :]
Ja wolę młodą Farmigę, Roberts gra sztucznie i ze zbytnią przesadą, ale to kwestia gustu ;)

ocenił(a) serial na 7
avenitr

Mylisz się. Quinto zagrał w 1 i 2 sezonie. W Morder House fakt faktem jego udział można powiedzieć, że był gościnny, jednak w Asylum zagrał całkiem pokaźną rolę. Nie ma się więc co dziwić, że widzowie oczekiwali jego powrotu. Tak jak Farigma miała przerwę między 1 a 3 sezonem :)

avenitr

Popieram w całej rozciągłości :) Farmiga była najsłabszym ogniwem tego serialu. Na tej "stracie" serial może tylko jeszcze bardziej zyskać! :))

ocenił(a) serial na 4
juulencja

Poza tym seria zatrudniała już lepszych aktorów, którzy nie wrócili w kolejnych sezonach. Connie Britton, Chole Sevigny, James Cromwell, Joseph Fiennes, Franka Potente, Clea DuVall, Ian McShane...

juulencja

Znow bede musial ogladac marna siostrzenice Roberts w ulubionym serialu.
Znow bede sie denerwowal i znow bede mial ochote jej strzelic w ta irytujaca mordke… bardzo nie lubie tego jak na mnie dziala.

Gdyby chociaz byla ladna...

ocenił(a) serial na 6
juulencja

Farmige można lubić albo nie, ale to nie jej wina, że dostaje w serialu taką rolę a nie inną. Mi zupełnie nie przeszkadza, w przeciwieństwie do Roberts na którą jestem uczulona. Osobiście myślę, że Roberts jest nadal w serialu ze względu na to, że jest dziewczyną Petersa.
AHS bez Rabe i Quinto to porażka na starcie. Lange sama nie stworzy serialu.

mandmus

Bez przesady. Jest jeszcze wiele innych utalentowanych aktorów w nadchodzącym sezonie. Jedna Roberts serialu nie zepsuje. Tym bardziej, że moim zdaniem w 3 sezonie wypadła dobrze. Miała taką rolę i tak ją zagrała. Farmiga akurat w 3 sezonie wypadła słabo, ale za to w 1 mi się podobała - chyba grała wtedy samą siebie, nie wiem. Ja nie mam obaw co do Freak Show.

ocenił(a) serial na 6
BeautyAndStupid

Jak dla mnie 3 sezon był najsłabszy, brakowało magii 2 sezonu. Oj przydałby sie Quinto, ale zobaczymy czym nas zaskoczą producenci :)

ocenił(a) serial na 6
juulencja

Nie wiem, co wy macie do Emmy, która jest dobrą aktorką i potrafi wcielać się w różne postaci. Wystarczy obejrzeć Palo Alto, Twelve, czy przykładowo Sezon na kleszcza, by to zobaczyć. Taisaa za to jest średnią aktorką, lubię ją, ale bez przesady z tym wychwalaniem, bo od Emmy na pewno bardziej utalentowana nie jest. I nie oglądałem jej tylko w AHS.
Także żałuję, że Quinto nie będzie.

ocenił(a) serial na 3
juulencja

Dlaczego znika Rabe??? Była genialna, taka strata :((

ocenił(a) serial na 9
juulencja

Najbardziej to szkoda Lily najlepsza byla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones