PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Ten sezon zapowiadał się naprawdę światnie. Po obejrzeniu zwiastunu pokładałam w nimi wielkie nadzieje i liczyłam, że to będzie najlepszy. Przed nami ostatni odcinek, a ja jestem strasznie zawiedziona... Tym bardziej, ze poprzednie sezony trzymały wysoki poziom. Nawet Coven, pomimo nienajciekawszego tematu, był świetny. Freak Show ma ciekawy temat, ale jest strasznie słaby. Sezon 3 przyjął miano najgorszego, czy sezon 4 może go zastąpić? Dla mnie tak, a jak wy uważacie?

meg_meg

Przecinki w, niewłaściwych miejscach. Wybaczcie :/ Pisałam na szybko.
Dodam jeszcze, ze jedynymi postaciami ratującymi ten sezon są Dandy i bliźniaczki

ocenił(a) serial na 8
meg_meg

Może nie przebije Asylum ale jak dla mnie ten sezon jest najlepszy zaraz po nim, bardzo ciekawa fabuła i niesamowicie dużo zwrotów akcji szczególnie odcinek 12 jak dla mnie jeden z lepszych tego sezonu.
Z niecierpliwością czekam na ostatnio odcinek i kolejny sezon, bo serial po prostu wymiata żaden inny mnie tak nie wciągną. Polecam oglądać jak są dostępne wszystkie odcinki, bo właśnie jak w przypadku Asylum zaczynałem oglądać 23 kończyłem o 3 nad ranem, po prostu nie można się oderwać :)
Wracając do tematu ten sezon trzyma poziom i jak na serial z wyższej pułki potrafi zagrać na emocjach widzów :)

użytkownik usunięty
Seeker17

Zdanie osoby która pisze "wciągĄ" już znasz. (No comments)

A moje jest takie ze ten sezon jest kompletnie bez pomysłu i zawiodłem się na całej linii.

ocenił(a) serial na 8

Brawa dla Pana polonisty, jedna literówka pisząc na szybko może się zdarzyć.
Denerwują mnie tacy ludzie, jeżeli twoje pierwsze zdanie nic nie wnosi do tematu to po co je piszesz?(pytanie retoryczne hejterze)

użytkownik usunięty
Seeker17

To masz problem.
A to nie literówka tylko twoja głupota.

ocenił(a) serial na 8

Oj hejterka zabolało skoro zaczyna się wyzywać.
Po za tym kretynie jak chcesz pisać jaki błąd zrobiłem to najpierw go przepisz poprawnie a najlepiej skopiuj jeżeli nie potrafisz.

użytkownik usunięty
Seeker17

Nie nazwałem cie kretynem, tylko powiedziałem, że to twoja głupota.
A to różnica kretynie. :D

Seeker17

No cóż, mnie się jakoś ten sezon nie spodobał. Chociaż wydaje mi się, że duży wpływ ma właśnie oglądanie tego jednym tchem. Ja tak obejrzałam Murder House, zaczelam wieczorem i skonczylam nad ranem :). Wszystkie sezony AHS mają skomplikowaną fabułe, przynajmniej dla mnie hahaha. Często miesza mi się w głowie jak są pokazywane nagle jakies wydarzenia z przeszłości/przyszłości. Natomiast, jak oglada się to wszytsko naraz, a nie ma tych przerw miedzy odcinkami to składa się to w spójną całość. Nie wiem, czy wiesz o co mi chodzi, bo tak to trochę słabo tłumaczę :D. Na mnie i tak największy wpły ma ostatni odcinek, bo w końcu mi się uklada w głowie wszystko, więc jeszcze zobaczymy

ocenił(a) serial na 8
meg_meg

Coven było ciekawe na poczatku potem było strasznie głupie(już niemówiac o finale) a z Freak show jest odwrotnie jeżeli odc finałowy bedzie tak dobry jak ostatnie 3 odc to po Asylum bedzie to najlepszy sezon no ale trza jeszcze wytrwac do czwartku :D

ocenił(a) serial na 6
meg_meg

2 > 1 > 4 > 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones