PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Nie mogę się doczekać :)

andziaww12

Właśnie sie zastanawiam, czy mały epizod zagra czy w czołówce aktorów serialu będzie grac ??

ocenił(a) serial na 10
cherry_566

to właśnie jest ciekawe, też menie to zastanawia, była kiedyś mowa, jakiś rok temu, że wystąpi Lady Gaga, ale tylko epizodycznie, nie było mowy o sezonie

andziaww12

Ryan potwierdził, że Gaga dołącza do obsady pełnej i będzie w 13 odcinkach :)
są już plotki, że ma grać kobiete nawiedzaną przez duchy.

ocenił(a) serial na 10
octavessens

ciekawie, słyszałam też jakoby potwierdzono Evana, Sarah i Denisa w obsadzie, a sam Ryan podobno przyznał, że uwielbia rolę Paulson w piątym sezonie :)

ocenił(a) serial na 6
cherry_566

W Asylum zagrał ten koleś z Maroon 5, także kto wie jak Gaga wypadnie..

ocenił(a) serial na 7
andziaww12

Widziałam też Tweeta jakoby Britney Spears miala się pojawić... Mam nadzieję, ze po prostu chcą zrobić szum ;)
Gaga pasuja jak najbardziej, moze ma zastąpić kobiecą rolę Lange?

marta1945

Bedzie bomba sezon :D

ocenił(a) serial na 7
andziaww12

Obsada z hiszpańskiego FP
>> Elenco ‪#‎AHSHotel‬:
-Lady Gaga
-Matt Bomer
-Chayeene Jackson
Posible regreso:
-Evan Peters
-Denis O'hare
Ausente:
-Lily No regresa por "The Whispers".
-Connie y Sarah No regresan por "American Crime Story".
-Zachary dijo no querer regresar.
-Taissa no regresa por " L.A. Crime".
-Michael Chiklis contratado para una serie de ABC.
-Francés contratada para una nueva comedia.
-Jessica definitivamente esta fuera.
-Emma, Lea y Skyler no regresan por "Scream Queens".<<

ocenił(a) serial na 6
marta1945

Szczerze mówiąc, rozumiem formułę serialu, ale na niektóre twarze to już nie mogę patrzeć w tym serialu.

ocenił(a) serial na 7
Cecylio

Mam takie odczucia w stosunku do Evana Petersa, ale chyba to kwestia jego urody i drętwych ról ;)
Mogliby trochę przemieszać te obsadę i np największe gwiazdy obsadzić jako drugoplanowe postacie, a szarakom dać szansę na wypłynięcie.
Często jakieś pozornie nieistotne dla fabuły postacie okazują się gwiazdami serialowymi i przynajmniej czeka się na ich małe epizody i to by było taką polisą ubezpieczeniową dla produkcji. Gdy są pokazywane ciągle na szczycie i mają już szablonowe role to po prostu tracą swój smaczek. ;)

ocenił(a) serial na 6
marta1945

Ja na przykład nie mogę już patrzeć na Sarah Paulson (zrozumiałem to patrząc na nowe zdjęcia z American Crime Story). Od paru sezonów gra jedne z głównych skrzypiec. Za to dopiero przy sezonie trzecim (i obecnym) doceniłem Jessicę Lange. Evan Peters zawodzi, bo dobrą rolę miał napisaną tylko w pierwszym sezonie, więc to nie aktora wina ;)

ocenił(a) serial na 7
andziaww12

Oraz info ze stopklatka. pl

Jessica Lange odeszła, ale obsada najnowszej odsłony serialu "American Horror Story" została powiększona o znaczące nazwiska. Wśród wykonawców, którzy będą tutaj ogrywali znaczące role znaleźli się Matt Bomer i Cheyenne Jackson.

Zgodnie w formułą w "American Horror Story: Hotel" pojawią się aktorzy znani z poprzednich sezonów serialu. Będą to: Finn Wittrock (Dandy Mott), Evan Peters (Jimmy Darling), Denis O'Hare (Stanley), Kathy Bates (Ethel Darling), Michael Chiklis (Dell Toledo) i Sarah Paulson (Bette and Dot Tattler).

Matt Bomer i Cheyenne Jackson to oczywiście uznani aktorzy serialowi. Bomer znany jest z m.in. serialu "Białe kołnierzyki", ale też z telewizyjnego "Odruchu serca". Jackson kojarzony jest z serialem "Glee". Bomer pojawił się już w poprzednim sezonie serialu, ale nie była to duża rola

Na razie twórcy nie chcą zdradzić jakie dokładnie role zagrają aktorzy, ale fani już dopytują się, czy Bomer będzie związany w jakiś sposób z postacią graną przez Lady Gagę.

Serial powraca na antenę w październiku tego roku. Będzie się on składał z 13 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones