PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Jessica Lange!

ocenił(a) serial na 8

Ciekawi mnie najbardziej czy wystąpi w 4 sezonie Jessica Lange. Podczas jednego z
wywiadów, jasno powiedziała, że nie, ale mam nadzieję, że się to zmieni!

CityOnilne

Spokojnie, będzie :)

http://www.filmweb.pl/news/Lata+50.+i+niemiecki+akcent+Jessiki+Lange+w+4.+sezoni e+%22American+Horror+Story%22-101898

ocenił(a) serial na 7
CityOnilne

Mnie najbardziej ciekawi czy wystąpi Evan Peters.

ocenił(a) serial na 6
viki12_

i Taissa Farmiga

viki12_

Evan Peters już potwierdzony, z Taissą jeszcze nie wiadomo...

ocenił(a) serial na 9
CityOnilne

Potwierdzony jest też ponowny udział Sarah Paulson i Angeli Bassett.

ocenił(a) serial na 8
CityOnilne

Wystąpi Lange,odpowiedz w nowym zwiastunie https://www.youtube.com/watch?v=WEbIoznovFs

użytkownik usunięty
MM90

Ale to jest chyba fanmade :P

ocenił(a) serial na 8

Masz rację...:)

ocenił(a) serial na 7
CityOnilne

gdzies przeczytałam ze ten sezon bedzie ostatnim z udziałem Lange, ma ktoś moze jakies informacje czy to prawda? Jeśli tak to chyba umre, ona jest powodem dla ktorego ogladam ten serial!!:(

ocenił(a) serial na 9
retrosun

Wiesz, z Jessicą nigdy nie wiadomo, bo ona już się odgrażała wcześniej parę razy, że to jej ostatni sezon (mówiąc o np Coven, czyli sezonie 3) itd.

ocenił(a) serial na 5
mattbuyek

Dzisiaj potwierdzili Lange!

ocenił(a) serial na 9
bananski

To że będzie w tym sezonie wiadomo od dawna, chodziło mi o to że nie wiadomo czy to będzie jej ostatni sezon czy nie.

mattbuyek

kiedyś gdzieś przeczytałam, ze miała zagrać jeszcze w dwóch sezonach ( czyli 4 i 5 ) bo tak miała zawarte w kontrakcie. Ale pewna nie jetem, więc to nie są informacje pewne na 100%.

ocenił(a) serial na 8
CityOnilne

Ciekawi mnie czy będzie Denis O'Hare, w pierwszym sezonie wypadł super :P

ocenił(a) serial na 7
mapet97

Denis będzie. ;)
Na horrorstory jest lista aktorów, data premiery i inne informacje o Freak Show. :)

ocenił(a) serial na 8
36i6

Tak, po napisaniu tego komentarza zacząłem szukać informacji o jego obecności we Freak Show i też znalazłem potwierdzenie :P Cieszę się, że będzie :D Podobno ma być jakimś "kolekcjonerem" tytułowych dziwadeł, więc jego postać raczej będzie odgrywać całkiem ważną rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones