PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Który sezon lepszy?

ocenił(a) serial na 6

Jak w temacie który sezon wg was jest lepszy a który najgorszy?

wojtek3_2

Najlepszy zdecydowanie drugi, najgorszy moim zdaniem trzeci - nie wytrwałem do końca. Po pierwszym odcinku Freak Show muszę przyznać, ze zapowiada się ciekawie :)

ocenił(a) serial na 7
Avenix

Ja uważam że najgorszy to 2 i 4 sezon choć nie były złe a najlepszy 3 i 1.. piątego jeszcze nie widziałem...

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

Drugi najlepszy, trzeci najgorszy.
Trzeci zapowiada podobnypoziom do Asylum (drugi), a nawet i lepszy ;)

ocenił(a) serial na 8
SilverP

Pff. Chodzi mi oczywiscie o poziom czwartego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 1
SilverP

Indeed.

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

Zdecydowanie pierwszy i drugi. :)
+ również nie dotrwałam do końca trzeciego i mam nadzieje, że FS nadrobi, chociaż liczyłam na lepszy pierwszy odcinek.

ocenił(a) serial na 1
kicek_xo

Liczylas na wiecej ale dalas 9 ?

ocenił(a) serial na 6
owsiakando

Ocenił żeby sie ucieszyć że może na wlasne oczy obserwować jak średnia ocena serialu na filmwebie za jego sprawą się zmienia :D
Człowiek czuje że ma władze heheh :D

ocenił(a) serial na 1
Jarek375

No no no...

Jarek375

Próbowałem kiedyś xDDD

ocenił(a) serial na 8
owsiakando

liczyła na 10 :D

ocenił(a) serial na 1
SilverP

To sie chyba dziołcha przeliczy ; ) hihihi

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

Moim zdaniem najgorszy, ale i tak świetny jest drugi, a najlepszy trzeci :)

ocenił(a) serial na 1
Emmist

Jedyne co bylo dobrego w ostatnim sezonie to jak Pani Bates zakpila z czarnego prezydenta usa przed tv ! Zdecydowanie najlepsza scena

ocenił(a) serial na 8
owsiakando

Wręcz się załamała nie zakpiła:) Asylum było genialne,najgorszy Coven.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
owsiakando

1. Asylum
2. Coven
3. Murder House

Sam jestem ciekawy jak Freak Show zamiesza w moim rankingu :)

użytkownik usunięty
wojtek3_2

Ciężko porównywać poniekąd cztery różne seriale :D "Coven" chyba najbardziej odbiegał od ustalonej formy, najmniej pasował do serii, ale jako całkiem osobny serial - bardzo mi się podobał. Jeśli chodzi o pozostałe trzy sezony:
1. Asylum
2. Freak Show (póki co)
3. Murder House

ocenił(a) serial na 6
wojtek3_2

Najlepszym sezonem jest sezon II. Sezon 3 (będę jednym z wyjątków :P) bardzo mi się również podobał (o wiele bardziej niż S1), ale niestety zakończenie wszystko spraprało. Gdyby sezon skończył się epizod wcześniej lub poprowadził na koniec inaczej wątki mógłbym zastanawiać się nad tym, czy to nie najlepszy sezon, ponieważ klimat i wszelkie dziwactwa, które działy się w serialu bardzo mi się spodobały, a temat voodoo był poruszony świetnie, Papa Legba był genialny, a sama Kathy Bates powróciła w chwale w swojej zajebistej roli. o Fionie nie wspominając. Jednakże trochę głupot w tym sezonie się pojawiło (nagłe wskrzeszanie postaci, parę niedociągnięć fabularnych).

Najbardziej spójny i mający najlepszy, najcięzszy klimat jest sezon drugi, jedyna rzecz, która mi się w nim nie spodobała to temat ufo, mogli sobie darować. Za to cała reszta jest genialna, a opętana zakonnica, morderczy mikołaj i ukrzyżowany ksiądz po prostu radują moje serce.

użytkownik usunięty
prowned

Zgadzam się, szczególnie co do UFO - bez tego drugi sezon byłby o wiele lepszy ;)

A tu chyba chodziło o takie pomieszanie - morderstwa+ufo+szatan

ocenił(a) serial na 5
wojtek3_2

1 beznadziejny, 2 najlepszy, 3 słaby, 4 na razie ok, plus za świetną muzykę.

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

Drugi był dla mnie ciężki aczkolwiek podobał mi się. Najsłabszy pierwszy, zdecydowanie. Czwarty zapowiada się ciekawie. Intryguje mnie postać klowna.

wojtek3_2

2 1 4 3

ocenił(a) serial na 9
wojtek3_2

Po 3 odcinkach nie jestem do końca pewny, ale 4 sezon wydaje się być najlepszy
4>2>1>3

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

mnie jak do tej pory najbardziej podobał się Coven, jako jedyny obejrzałem 2 razy wciągając sie w fabułę.

2 pierwsze jakoś mnie męczyły, w sumie gubiłem się w fabule bo niezbyt skupiały moje zainteresowanie. Pierwszy sezon miał moim zdaniem zbyt głupi temat. No cholera, wszystko w tym domu jest nie tak, a oni tam siedzą. Nie lubię takiej fabuły. Asylium było trochę lepsze. Coven jako horror słaby, ale ogladało mi się najprzyjemniej, świetna muzyka i temat czarownic, ktory lubię.

FS jak narazie jestem pod wrażeniem tych pierwszysch odcinków. Oglądam po 2 razy każdy :D i czekam na kolejne.

wojtek3_2

Najlepsza jest 1 -klimat,intrygi, plus kilka świetnych postaci,tajemniczy nastrój
,II miejsce to 2 sezon czyli Asylum- bardzo dobre kreacje aktorskie,ale za dużo różnych inspiracji z filmów grozy(eksperymenty na ludziach,psychopata,opętanie,kosmici,) i nadmierne epatowanie okrucieństwem
najgorsza 3 czyli Coven- słaba fabuła,brak klimatu grozy czy tajemnicy,aktorsko też gorzej niż w poprzednich sezonach.Klimat jak z seriali młodzieżowych

domi147

Jestem wstanie się zgodzic, bo drugi sezon to belkot.

ocenił(a) serial na 7
domi147

Trochę pojechałeś bo 3 sezon dostał na świecie najwięcej nagród główna zasługa to właśnie gra aktorska która była bardzo dobra 4 światowej gwiazdy aktorskie natomiast 2 sezon miał mroczny klimat niestety gorzej z fabułą która była trochę dziurawa...

ocenił(a) serial na 9
wojtek3_2

Jak dla mnie najlepszy jest 2 chociaż może go pobić sezon 4. Najgorszy zdecydowanie 3...nie był aż taki zły, ale z wielką łatwością potrafię odpowiedzieć, że jest on najgorszy z całej serii.

ocenił(a) serial na 10
wojtek3_2

Mi najbardziej podobał się sezon trzeci, a najmniej drugi, który jak dla mnie dobry był tylko do połowy, później zaczęło się robić coraz gorzej. Jak na razie Freak Show jest naprawdę bardzo dobry i mam nadzieję, że ten poziom utrzyma się do końca. Na razie wygląda to u mnie tak: 3-1-2. Jeszcze nie wiem gdzie będzie 4, bo się nie skończył, więc wolę się wstrzymać.

wojtek3_2

1. Asylum
2. Murder House
3. Coven

Freak Show prawdopodobnie uplasuje się na 2 miejscu, ale zobaczymy, narazie jesteśmy na półmetku :)

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

1. Coven
2. Murder House i Asylum
3. Freak Show (jakoś się nie mogę przekonać do tej części)

wojtek3_2

Pierwszy sezon najlepszy

użytkownik usunięty
wojtek3_2

Najlepszy jak na razie Asylum (2) a najgorszy Sabat (3)

wojtek3_2

1. Asylum - najlepszy
2. Murder House
3. Coven
4. Freak Show - najgorszy

Dwa pierwsze sezony były świetne , od 3 czuć duży spadek jakości.

ocenił(a) serial na 7
Daragox

Ja mam dokładnie takie same odczucia.

ocenił(a) serial na 6
Daragox

Dokładnie! Coven jeszcze jakoś się trzymał, bo przynajmniej był w miarę spójny fabularnie, natomiast Freakshow to porażka. Właśnie skończyłam oglądać, a zajęło mi to parę miesięcy... Nie poznaję serialu :/

ocenił(a) serial na 4
wojtek3_2

Drugi sezon najlepszy a Freak Show najgorszy.

ocenił(a) serial na 8
wojtek3_2

1.asylum
2.coven
3.roanoke
4.freak show
5. murder house
lata świetlne za nimi....
6.hotel

użytkownik usunięty
wojtek3_2

Mój ranking sezonów
1.Asylum
2.Murder House
3.Hotel
4.Roanoke
5.Coven
6.Freak Show

ocenił(a) serial na 10
wojtek3_2

1 Asylum
2 Murder House
3 Coven
4 Hotel
5 Freak Show
6 Roanoke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones