PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Kto i co jeszcze zaśpiewa?

użytkownik usunięty

Jak wam się podoba pomysł piosenek w nowym sezonie?
Czy ktoś gdzieś przeczytał które piosenki będą jeszcze wykonane?

ocenił(a) serial na 8

Jestem miło zaskoczony. Szczególnie wokalem Jessicy Lange. :) Gods and Monsters ustawione na dzwonek. :)

ocenił(a) serial na 9
Keberatan

haha mam tak samo dzwonek juz jest ;)

ocenił(a) serial na 10

Ja jestem za starymi czasami także najbardziej podoba mi się "Seven Wonders" z trzeciego sezonu :)

użytkownik usunięty
matleyoshka

A co powiecie na wykonanie piosenki Nirvany przez Jimmiego?:D

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie jestem na TAK! :) Niektórzy się spinaja na fanpage'u o AHS (swoją drogą prowadzony przez małolatów z tego co zauważyłem). Moim zdaniem jest to miły akcent. Nikt nie przebije też Jessicy Lange i jej LANA BANANA :P. Co do Jessici Lange to troszkę wrukwia mnie to że ciągle gra w tym serialu podobne rolę i trochę się już tym przejadłem. Fajnie się oglądało Kathy Bates (szacunek za "MISERY") no ale niestety dostała widelcem :/ (swoją drogą kiepska scena (naciągana na maksa))

matleyoshka

który fanpage :) ?

ocenił(a) serial na 10
Pinkusek

American Horror Story - Polska - Co drugi post ze zdjęciem typu "Evan Peters <3 Moje ciasteczko". Coś w ten deseń :)

matleyoshka

Haha znam to, ale mówisz o grupie czy o samym fanpage'u? Bo jak dla mnie akurat ten fanpage trzyma poziom i w miarę unikają takiego "fangirlowania", ale z grupą to już gorzej.

ocenił(a) serial na 10
Pinkusek

No właśnie moje odczucie wiąże się z fanpage'em. Może to moja nadgorliwość na obecne pokolenie rurko-gimbusów ale parę razy wkurzyły mnie te posty z serduszkiem :)

ocenił(a) serial na 7

Wyprzedził swoje czasy! :D Widocznie Nirvana go potem skopiowała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones