PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Ostatnio zastanawiałem się kto zagra jakie postacie. Wiemy o paru osobach (np. Sarah, Jessica itp.)
ale nie wiemy kim będzie Frances Conroy, Emma Roberts, Denis O'hare i Gabourey Sidibe. Może
była gdzieś informacja na ten temat. Jeśli wiecie kogo zagrają, to napiszcie w komentarzach :)

Kacbi10

Z tego, co kojarzę, to Emma Roberts ma zagrać z kimś (nie pamiętam, kto miał jej towarzyszyć) parę oszustów. Jej postać ma mieć na imię Maggie. Co do postaci granej przez Gabourey Sidibe nie było chyba żadnych spoilerów. Tyle ode mnie :)

gossipgirl_plotkara

Chyba od dzisiaj wiadomo kim będzie Emma. Ma się wcielić w rolę Maggie Esmeraldy i będzie wróżyła :)

Kacbi10

O, dzięki. Zapowiada się nieźle. Po AHS : Coven bardzo ciekawa jestem jej roli w "Freak Show". Obym się nie zawiodła nią ani całym sezonem. Już niedługo :)

ocenił(a) serial na 7
Kacbi10

http://www.popsugar.com/entertainment/American-Horror-Story-Freak-Show-Season-4- Gallery-Pictures-35770088 tu są podpisane foty kto kogo zagra :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones