PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Mowa oczywiście o Marjorie.
Ale show jak zwykle skradł Dandy!

ocenił(a) serial na 10
evillynn

Fangirls na posterunku ;] Dandy miał dwa wejścia w tym epizodzie i skradł show? NIE SONDZEM :)

A odcinek rewelacyjny, zwłaszcza końcówka!

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

haha fangryz chyba ;P
nie wiem jak on to zrobił ale w tych "dwóch wejściach" przyćmił i okaleczonego Jimmiego i zblazowaną Elsę i jęczące z pierwszej rozkoszy bliźniaczki, nie mówiąc już o Barney'u i jego laleczce, zdolny chłopak

ocenił(a) serial na 10
evillynn

Widzę, że moc sajko fanki jest w Tobie silna ;]

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

nie, to najzwyklejsze pod słońcem uznanie za stworzenie genialnego sajko szwarccharakteru, nie dorabiajmy do tego fanatyzmu :]

ocenił(a) serial na 10
evillynn

Dandy jest sajko, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, ale od razu szwarccharakter? Ja w Dandym widzę pjur insanity, ale nie ma tej charyzmy, która robiłaby z niego szwarca, (nie mylić z szwarckop, bo to szampon!)

Na forum widać wyraźny hajp na tę postać, z jednej strony słuszny, ale w moim odczuciu jest przesadny ;] Dandy jest świetną postacią ale hold on biczyz! ;]

A tak btw. to spełniło się moje przeczucie co do losu Jimmiego - byłem pewny, że chłopak straci swoje krabowe łapy, ale podejrzewałem, że połamią mu je albo współwięźniowie albo zazdrośni partnerzy kobiet, które zadowalał krabowy chłopiec :)

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

wiesz, trochę tej charyzmy musi mieć skoro jest taki, jak to piszesz, "hajp" na tę postać :D

ocenił(a) serial na 10
evillynn

Marketing i fejm z filmłeba to nie hajp ;]

Klaun Misty z tej serii AHS to było pjur iwol! Do dziś nie odżałowałem jego śmierci :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones