PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Marjorie - sezon piąty

ocenił(a) serial na 7

A gdyby tak piąty sezon skupił się na lalce Marjoie, która wystąpiła ostatnim odcinku (tj. 4x11)?

Lalka zabija ludzi, którzy stoją na jej drodze do szczęścia z właścicielem. Przed i po Chesterze mogła mieć kilkunastu właścicieli. Oczywiście właściciel by ją widział pod postacią Jamie Brewer.

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

To byłby świetny pomysł... W ogóle to lalka dla magików, a czy przypadkiem na kubku, z mniemaną podpowiedzią, nie było przypadkiem kapelusza, który kojarzy się z magią? Byłoby ciekawie.

no_bo_co

Wydaje mi się ze lepszym pomysłem byłby sezon skupiony na iluzjonistach gdzieś w XIX w , sezon koatiymowy, w międzyczasie jakieś wątki z Kuba rozpruwaczem i może jakaś bestia która pustoszy okoliczne miejscowosci (wilkołaki, bestia z gevaudan itp)
Autorzy potwierdzili ze wskazówkę mamy w 4 odcinku na kubku Maggie gdzie widnieje kapelusz i jeszcze np (chyba) ze cały 11 odcinek jest wskazówka a tam poznajemy chestera którego główny zawód to iluzjonista

ocenił(a) serial na 7
no_bo_co

To by była miła odmiana, tym bardziej że potrzebna jest nowa postać centralna, która zastąpi Lange. To by było bardzo płynne przejście. Myślałam też czy jakoś wątek Dandyego nie byłby kontynuowany, ale nie wiadomo jeszcze jak się to wszystko zakończy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones