PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 048
ocen
6,8 10 1 36048
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Masakra

ocenił(a) serial na 5

O Panie, dziękuję Ci, że to już koniec, bo marnowałam czas na ten beznadziejny sezon tylko i wyłącznie z sentymentu do serialu. 2 i 3 sezon rewelacja, ale ten? Dandy uratował go przed przyznaniem 1/10.

ocenił(a) serial na 6
Auroraa14

Cały serial jest dość przeciętny z wyjątkiem drugiego Asylum.
Coven był raczej tym najsłabszym. Nie miał nic wspólnego z horrorem.

returner

Zgadzam sie ze 3 sezon najslabszy

ocenił(a) serial na 7
Skowron91

Wszystko jest kwestią gustu dla mnie najlepszy był 3 potem 1 a sezon 2 nie bardzo przypadł mi do gustu do połowy filmu myślałem że będzie najlepszy ale potem przynudzał .....

ocenił(a) serial na 7
Skowron91

Zresztą wystarczy zobaczyć który sezon dostał najwięcej nominacji nagród to chyba o czymś też świadczy....

Auroraa14

Uważam dokładnie tak samo.

ocenił(a) serial na 8
Auroraa14

A jak dla mnie pierwszy sezon jest najlepszy, drugi też bardzo dobry, a potem to już takie, że wg mnie można obejrzeć, ale ogółem polecić bym nie polecała - są lepsze seriale.

ocenił(a) serial na 5
marzen666

a jednak 8 dla ''Freak Show'' dałaś to dość wysoka ocena jak na serial którego byś nie poleciła :) też uważam że 1 sez najlepszy.

ocenił(a) serial na 6
Auroraa14

Zgodzę się tylko co do jednego - Freakshow to najgorszy sezon. Ale żeby Dandy go uratował? Nah, z tego mogła wyjść ciekawa historia, ale niemal na samym początku Dandy stał sie tak cholernie przewidywalny, że ci wszyscy ludzie wypadali jeszcze żałośniej, kiedy ich zabijał. Na dodatek sku*wiel tak mnie irytował, że do końca życia znienawidziłam buźkę aktora xD

ocenił(a) serial na 8
martis999

I niestety będzie w piątym sezonie ..

ocenił(a) serial na 5
martis999

Skoro Cię irytował, to znaczy, że bardzo dobrze odegrał swoją rolę i to miałam na myśli. Ciekawa postać, mnie się podobała i tyle. :p

ocenił(a) serial na 5
martis999

Faktycznie, najgorszy sezon, a Dandy to był sku*wiel i to przewidywalny sku*wiel. Ale ten aktor moim zdaniem, dobrze odegrał swoją rolę rozkapryszonego bachora. Mnie zaskoczył ten aktor pozytywnie, aczkolwiek jego postać była meeeega irytująca :D

Auroraa14

Beznadziejny sezon i tyle

ocenił(a) serial na 8
Gasza1910

Dla mnie 4 beznadzieja. Pierwszy ogladałam z zaciekawieniem, bo nie miałam stycznosci z serialami tego typu wczesniej. Drugi powalił mnie na kolana albo na kolano bo obcy mi nie pasowali w ogole. Trzeci był super, mimo ze moze nie straszny, ale ja lubie tego typu rzeczy voodoo, wicca, czarna magia etc. Czwarty obejrzałam, bo .... obejrzałam. Czekam na piąty

ryskor

Beznadziejny a oceniłeś na 8? Dziwne

ocenił(a) serial na 5
ryskor

W pełni się zgadzam. Zwłaszcza z tym zdaniem o Asylum - wątek z obcymi masakra. Ale Frak Show to porażka. Gdyby nie pewne aspekty to serio 1/10... A morderstwa stały się już nudne w czwartym sezonie. Miało się wrażenie jakby nie mieli pomysłu na ten sezon, a można to było fajnie pociągnąć.

ocenił(a) serial na 8
Auroraa14

Dla mnie 4 beznadzieja. Pierwszy ogladałam z zaciekawieniem, bo nie miałam stycznosci z serialami tego typu wczesniej. Drugi powalił mnie na kolana albo na kolano bo obcy mi nie pasowali w ogole. Trzeci był super, mimo ze moze nie straszny, ale ja lubie tego typu rzeczy voodoo, wicca, czarna magia etc. Czwarty obejrzałam, bo .... obejrzałam. Czekam na piąty

ocenił(a) serial na 8
Auroraa14

A dla mnie właśnie najlepszy sezon jak do tej pory. Fantastyczne efekty, normalnie zawsze chciało mi się rzygać na widok tych bliźniaczek, no i te dziwadła faktycznie odpychały, robiły wrażenie. Do tego masa postaci i wątków, nie to że na samym początku wszystkich już poznajemy, ale dojście wpierw Chiklisa i NPH pod koniec też fajnie ożywiło wszystko. Sporo mordowania. Może powoli się rozkręcał, ale od połowy bardzo dobry się zrobił. Jedynie Jessica Lange mnie wkurzała i cały ten wątek. Trzeci raz z rzędu tę samą postać odgrywała, to już męczące jest. Do tego śpiewa przebeznadziejnie. Jak wokół niej się kręciła fabuła, to nie mogłem zdzierżyć tego, ale przez sporą część czasu na całe szczęście inne postacie brylowały na ekranie. Do tego z drugim sezonem zrobiono świetne powiązanie.

ocenił(a) serial na 6
Roy_v_beck

Zgadzam się w 100% :)

Auroraa14

Rzeczywiście - najsłabszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones