PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 086
ocen
6,8 10 1 36086
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Zacytuję z internetu:

Nie żyje Ben Woolf (†34 l.) najbardziej znany widzom z serialu „American Horror Story”. Przyczyną śmierci aktora był udar mózgu.
Ben Woolf, aktor hitowego serialu „American Horror Story” kilka dni temu miał wypadek. Woolf został tak niefortunnie uderzony w głowę lusterkiem przez przejeżdżające auto, iż musiał trafić do szpitala. Kilka dni później gwiazdor doznał wylewu. Mimo natychmiastowej pomocy lekarzy nie udało się go uratować.


:-(

Kariera Bena rozpoczęła się kilka lat temu, a dokładniej w 2007 r. Jego nazwisko stało się sławne za sprawą serialu „American Horror Story”. Również charakterystyczny wygląd Woolfa stał się przepustką do wielkiego świata. Gwiazdor mierzył zaledwie 132 centymetry wzrostu. Chorował na karłowatość przysadkową.


Był taką pozytywną postacią w AHS:-(
Spoczywaj w spokoju :-(

ocenił(a) serial na 8

A 12.12.2015r. umarła Rose Siggins :( Pół-kobieta z serialu, Suzi. Miała 43 lata. Zmarła z powodu infekcji, która wdała się w trakcie operacji usunięcia kamieni nerkowych. Cierpiała na chorobę genetyczną, w wyniku której amputowano jej nogi, gdy miała 2 lata. Mimo tej wady prowadziła normalne życie: mąż, 2.dzieci. Jej pasją były samochody. Była mechanikiem, uczestniczyła w wyścigach samochodowych, miała Mustanga z 68r., którego przerabiała na swoje potrzeby. Niesamowita kobieta!

Swoją drogą, z początku myślałam, że wszyscy aktorzy-freaki w AHS:FS to efekt tricków filmowych, a tu się okazuje, że jednak nie. Zaskoczyło mnie to.

Przykro, że zmarli :( ...i to w wyniku takich nienaturalnych okoliczności (potrącenie, operacja). Mogli jeszcze długo żyć...

użytkownik usunięty
Morenita

Naprawdę przykro, zamiast ich jest wielu beznadziejnych użytkowników Filmwebu, którzy mogliby się z nimi zamienić. Ale cóż poradzić takie jest życie. Niech spoczywają w pokoju.

ocenił(a) serial na 8

Cóż...ja nikomu źle nie życzę. Trochę nie na miejscu są tego typu komentarze :( A jeśli są tu aż tacy "beznadziejni" ludzie, to może kiedyś dorosną i zobaczą, jacy kiedyś byli głupi. Gorzej dla nich, jak z tej głupoty nie wyrosną. Ale nie mnie to oceniać. Lepiej skupić się na pozytywach...na filmach i ludziach kina ;)

użytkownik usunięty
Morenita

Nie zawsze zdarza się to czego chcemy. Ogólnie znajdzie się kilka aktorów czy wokalistów, którzy za wcześnie opuścili ten świat, a mogliby jeszcze tyle osiągnąć. Ale z losem się nie wygra. Nikt nie wie co go czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones