PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 048
ocen
6,8 10 1 36048
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

No i skończyłam.

ocenił(a) serial na 7

Plusy : Za pomysł z cyrkiem. Za klauna zabójce. Za Dandiego , kobietę z brodą ,chłopca homara i szalonego Stanleya z przydługim przyrodzeniem :)

Minusy : Jessica Lange chyba mi się już przejadła. Bliźniaczki też wypadły kiepsko. Sezon pisany jakby na kolanie no i wg mnie najsłabsze zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
Monika1514

ooo tak, najlepszym punktem tego sezonu była ekipa : nadopiekuńcza matka, Dandy i Klaun. Szkoda ,że skończyli wątek Klauna już w 4 odcinku bo mógł polować znacznie dłużej. Dandy i jego mamuśka świetne postaci. Urzekło mnie to jej "Dandy chodź, pobawimy się lalkami z papieru" albo 4 metrowy dół na kwiatki. Jimmy i jego matka też byli ciekawymi postaciami. Wątek Elsy był trochę przesadzony i ciągnął się za długo. To samo te irytujące bliźniaczki. W tym sezonie zdecydowanie postacie drugoplanowe były o wiele ciekawsze niż te główne. Za to klimat cyrku dziwolągów to coś świetnego, prawie tak straszne jak prawdziwe "Freakshow" z 1932 roku. Widać niektóre postaci też zostały przeniesione z tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones