PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Nowy

ocenił(a) serial na 4

Moim zdaniem ten sezon był najsłabszy. Oczywiście ile ludzi tyle opinii. Początkowo chodziły słuchy, że nowy sezon będzie o Ufo (?) Mars, piosenka itp. ale całe szczęście na fb zauważyłam Hotel. Ja czekam z niecierpliwością, lubię takie klimaty. A Wy?

ocenił(a) serial na 7
MeeredithSwan

Każda aranżacja z obecnymi postaciami będzie bardzo dobra. Dobranie scenerii jako hotel "strachu" moim zdaniem będzie bardzo dobre. Sezon oceniam jako dobry, pierwsze 5 odcinków było najlepsze oraz finałowy trzynasty.

ocenił(a) serial na 4
Arrent

Kwestia co kto lubi, mi najbardziej chyba sezon 2 przypadł do gustu i baaardzo ciekawa jestem motywu przewodniego w Hotelu jak i roli Lady Gagi

MeeredithSwan

I problem to oczekiwania. 5 sezon jeszcze się nie pojawił, a dużo ludzi już zaczyna, że lubi takie klimaty tzn. jakie? Tak samo było z Sabatem i FS, gdzie każdy lepiej wiedział jak będzie/jak ma być, a potem wielkie oczy, bo Murphy poszedł w stronę estetyki, a mniej uwagi poświęcił na budowanie zaskoczenia. Freak Show był dobry, ale nic poza tym. Powoli zaczynam wątpić, czy serial może wzbić się ponad przeciętną, jeśli chodzi o sam styl, fabuła to najmniejszy problem.Myślę, że na dobre mogłyby wyjść mu większe zmiany obsadowe.

ocenił(a) serial na 4
Before

Nie lubię klimatów cyrku więc cokolwiek związane z tym mnie nie kręci więc własnie 5 nie przemówiła do mnie kompletnie, tak samo jak przykładowo klimaty ufo i cokolwiek by tam nie było, cuda wianki nie kręci mnie to.O takich klimatach mówię. 2 sezon, psychiatryk, opętania rewelacja. Nie przewiduję co w nowym będzie, a co nie bo i po co. Chodziło mi o tematykę. Sabat słaby ale podobało mi się bardziej niż FS. Kwestia indywidualna. Widziałam też jak przewidują fabułę na forach. Kiedy tak wgl ma wyjść? bo nie szukałam nawet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones